רשימת שמות המרצים המצטיינים לשנת הלימודים תשפ"א - המכללה האקדמית צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

רשימת שמות המרצים המצטיינים לשנת הלימודים תשפ"א במכללה האקדמית צפת

 

 

רשימת שמות המרצים המצטיינים לשנת הלימודים תשפ"א במכללה האקדמית צפת:

 

 

פרופ' רינת קיטאי-סנג'רו

סנג'רו נבחרה בתואר מרצה מצטיינת לשנת תשפ"א לאור כישורי ההוראה שלה וקשריה המיוחדים עם תלמידיה. זאת, בנוסף לתרומתה לפיתוח בית-הספר למשפטים וקשריה עם החברה האזורית בכלל ועם הקהילייה המשפטית בפרט, לצד חריצותה ומעורבותה הנמרצת בפעילויות האקדמיות במכללה בכלל ובבית-הספר למשפטים בפרט. בכל אחד מהתחומים האלה, התעלתה פרופ' קיטאי-סנג'רו. בנוסף לכל אלו, פרופ' רינת קיטאי-סנג'רו היא אשת אשכולות של ממש, בור סוד שאינו מאבד טיפה, קולגה נאמנה, מסורה וחרוצה, מרצה מחוננת, האהודה מאד על תלמידיה, וחוקרת פורה ויצירתית.

לאור כל זאת, בחרה הועדה לבחירת מרצים מצטיינים בפרופ'  רינת קיטאי סנג'רו כמרצה מצטיינת לשנה"ל תשפ"א.

----------------------------------------------------

ד"ר אבו ליל סאהר

ד"ר סאהר אבו ליל נבחר בתואר מרצה מצטיין  לשנת תשפ"א.

ד"ר סאהר אבו ליל הוא פיזיותרפיסט ומרצה במכללה מאז 2018. הוא מרכז ומלמד את תחום האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם בחוג לסיעוד ומוביל את לימודי פעילות גופנית ופיזיולוגיה של המאמץ בחוג ללימודי הפיזיותרפיה. ד"ר סאהר הוא אחד המרצים המוערכים ביותר במכללה, הן על ידי הסטודנטים והן ע"י עמיתיו. הסטודנטים מתארים אותו כמרצה "בעל ידע רב, מקצועי, קשוב ותומך", "מרצה המהווה עבורם דוגמא אישית ומקור השראה". בתקופת מגפת הקורונה, ד"ר סאהר גילה גמישות רבה, נכונות להשקיע, ויכולת הסתגלות גבוה במעבר להוראה מקוונת. הוא דאג להשתמש באמצעים דיגיטליים מתקדמים ע"מ לפשט ולהעביר את החומר הנלמד בצורה ברורה ומעניינת והיה זמין בתכיפות גבוהה לפניות הסטודנטים.

לאור כל זאת בחרה הועדה לבחירת מרצים מצטיינים בד"ר סאהר כמרצה מצטיין  לשנה"ל תשפ"א.

 

אורנה אחראי

אורנה  מרצה מצטיינת המשלבת דרישות גבוהות בלימודים עם יחס חם ומעודד לסטודנטים.

היא בעלת יכולת למידה מעולה, והשנה אף  סייעה רבות לסטודנטים בקורסים, שאינם באחריותה, ובכך הקלה על הסטודנטים בהתמודדות עם חומר לימודי מורכב.

מעבר לכך אורנה התגלתה במלוא כוחה בתקופת הקורונה: היא סייעה למרצים רבים בתפעול הטכני של ההוראה מרחוק, כמו כן היא הייתה המנהיגה החברתית של החוג למדעי ההתנהגות, עודדה את המרצים ושמרה על מורל גבוה וחוש הומור שבעזרתו צלחנו יחד את קשיי ההוראה בתקופת הקורונה.

אורנה אחראי היא טובת לב, אינטליגנטית, בעלת חוש הומור ואוהבת אדם. היא מעוררת אהבה והערכה בקרב סטודנטים ומרצים כאחד!!

 

לאור כל זאת, בחרה הועדה לבחירת מרצים מצטיינים בגב' אורנה אחראי כמרצה מצטיינת לשנה"ל תשפ"א.

ד"ר לירון הוך.

לירון מרצה המשלב בין ידע אקדמי ומחקרי ובין היכולת להתאים את תורתו למגוון הרב של סטודנטים, כזה הוא לירון הוך.

כאשר הוא נתקל בקבוצה חלשה, הוא אינו מלין על תלמידיו אלא, הוא מחפש דרכים ומשנה דרכי הוראה להתאימן אליהם.

הוא פורץ דרכים בתחומי התמחותו. כדוגמה,  בהתמחותו בתחום הפילוסופיה היהודית, הוא מחפש דרכים לשלב תובנות פילוסופיות בתרפיית הנפש.

נראה לי שעוד נשמע עליו הרבה בתחום זה. 

לאור כל זאת, בחרה הועדה לבחירת מרצים מצטיינים בד"ר לירון הוך כמרצה מצטיין לשנה"ל תשפ"א.

ד"ר דלית לוי

ד"ר דלית לוי מקדמת במשך תקופה ארוכה את נושא הלמידה הדיגיטלית  והיא מחלוצות הלמידה הדיגיטלית ופיתוח סביבות למידה חדשניות במכללה.

בשנת תשפ"א פיתחה קורס ייחודי ביסודות התכנות אשר משלב עזרים ממוחשבים להוראה, פלטפורמה להרצת קוד, ושימוש בטכנולוגיה- הן ללימוד הצד התאורטי והן ללימוד הצד המעשי של תכנות, לסטודנטים חסרי רקע , שזו להם ההתמודדות הראשונה עם עולם התכנות.  הקורס זכה להערכה גבוהה של הסטודנטים שהשתתפו בקורס.  בנוסף דלית מלמדת קורס כלל מכללתי רב משתתפים שחושף סטודנטים מכלל החוגים לעידן הידע. 

לאור כל זאת, בחרה הועדה לבחירת מרצים מצטיינים בד"ר דלית לוי כמרצה מצטיינת לשנה"ל תשפ"א.