מעבר לדף הבית
Image Alt

ספריה

שעות פתיחה

ימים א'-ד' : 19:45 - 8:00  יום ה': 8:00-18:45  יום ו' : 11:45 - 8:00

 טלפון : 04-6927745  פקס : 04-6927758    כתובת : רח' ירושלים 11, ת.ד. 160, צפת 1320611.

מייל: library.mail@zefat.ac.il

 

 

עד תחילת שנה"ל תש"פ, 27.10.2019 בימים א'-ה' - הספריה תיסגר בשעה 16:00

ביום ו' הספריה תיסגר בשעה 11:45

ברוכים הבאים לאתר ספריית המכללה האקדמית צפת

בעלי תפקידים בספרייה

תפקיד שם טלפון דוא"ל

דלפק השאלה

ספריה

04-6927745

Library.mail@Zefat.ac.il

מנהלת הספריה 

אלונה קביסה

04-6927746

Alonak@zefat.ac.il

ספרנית רכש עברית אחראית השאלה בין ספרייתית, תיאום הדרכות

מימי ביטון

04-6927744

הב"ס: Habas@Zefat.ac.il

Mimi@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית-אחראית דלפק השאלות ומעקב סילבוסים

אושרה חיון

04-6927716

Oshrah@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים לפיזיותרפיה, רפואת חירום, מעבדנות, סיעוד תואר ראשון ושני,קיטלוג ספרים אלקטרוניים, יעץ מרחוק

ליטל נמיר

04-6927748

Litaln@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים לחינוך מיוחד ועבודה סוציאלית אחראית יעץ ויעץ מרחוק, קיטלוג עברית ואנגלית

לריסה רחמן

04-6927749

Larisar@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוג הרב תחומי

אחראית כתבי עת

נוהא סואעד

04-6927743

Nohas@Zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים למערכות מידע, לאומנויות ולמיסטיקה
מתאמת אל"ף, אחראית קטלוג, מאגרי מידע ואתר הספריה

שרית ערב

40-8472400

Sarita@Zefat.ac.il

עובדת דלפק השאלה

רינה פרידמן

04-6927745

Rinaf@Zefat.ac.il

בואו לבקר
רח' ירושלים צפת
טלפון: 1800-344-544

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.

טלפון ליצרת קשר:
1800-344-544