מעבר לדף הבית
Image Alt Image Alt

ספריה

עד להודעה חדשה – הספריה סגורה לקבלת קהל

שירותי הספריה ניתנים מרחוק

בטלפון: 04-6927745

במייל: library.mail@zefat.ac.il

או בוואטסאפ בטלפון מספר: 054-8137403

צוות הספריה מזמין אתכם להמשיך ולפנות אלינו בבקשה לייעץ בדוא"ל:

library.reference@zefat.ac.il

 

ברוכים הבאים לאתר ספריית המכללה האקדמית צפת

בעלי תפקידים בספרייה

תפקיד שם טלפון דוא"ל

דלפק השאלה+ תיאום הדרכות

ספריה

04-6927745

Library.mail@Zefat.ac.il

מנהלת הספריה 

גב' אלונה קביסה

04-6927746

Alonak@Zefat.ac.il

השאלה בין ספרייתית - הב"ס

Habas@zefat.ac.il

מייל לשליחת סילבוסים

Lib.syllabus@Zefat.ac.il

ספרנית / מידענית

גב' נוהא סואעד

04-6927743

Nohas@Zefat.ac.il

ספרנית / מידענית

גב' שרית ערב

04-6927944

Sarita@Zefat.ac.il

עובדת דלפק השאלה

גב' רינה פרידמן

04-6927745

Rinaf@Zefat.ac.il

ספרנית / מידענית

גב' לריסה רחמן

04-6927749

Larisar@zefat.ac.il

בואו לבקר
רח' ירושלים צפת

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.


טלפון ליצרת קשר :
1800-344-544 ---


++