מעבר לדף הבית
Image Alt Image Alt

ספריה

עד להודעה חדשה – הספריה סגורה לקבלת קהל

שירותי הספריה ניתנים מרחוק

בטלפון: 04-6927745

במייל: library.mail@zefat.ac.il

או בוואטסאפ בטלפון מספר: 054-8137403

צוות הספריה מזמין אתכם להמשיך ולפנות אלינו בבקשה לייעץ בדוא"ל:

library.reference@zefat.ac.il

 

ברוכים הבאים לאתר ספריית המכללה האקדמית צפת

בעלי תפקידים בספרייה

תפקיד שם טלפון דוא"ל

דלפק השאלה

ספריה

04-6927745

Library.mail@Zefat.ac.il

מנהלת הספריה 

אלונה קביסה

04-6927746

Alonak@zefat.ac.il

ספרנית / מידענית החוגים לחינוך מיוחד ועבודה סוציאלית

אושרה חיון

04-6927716

Oshrah@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים לפיזיותרפיה, רפואת חירום, מעבדנות, סיעוד תואר ראשון ושני, קיטלוג ספרים אלקטרוניים, אחראית יעץ ויעץ מרחוק

ליטל נמיר

04-6927748

Litaln@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוג למשפטים, אחראית ויעץ מרחוק, קיטלוג עברית ואנגלית

לריסה רחמן

04-6927749

Larisar@zefat.ac.il

ספרנית רכש עברית ואנגלית, אחראית השאלה בין ספרייתית, תיאום הדרכות

מימי ביטון

04-6927744

Habas@Zefat.ac.il (הב"ס)

Mimi@zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים למדעי ההתנהגות והרב תחומי, מעקב סילבוסים, אחראית כתבי עת

נוהא סואעד

04-6927743

Nohas@Zefat.ac.il

עובדת דלפק השאלה, מעקב סילבוסים

רינה פרידמן

04-6927745

Rinaf@Zefat.ac.il

ספרנית/מידענית החוגים למערכות מידע, לאומנויות ולמיסטיקה, מתאמת אל"ף, אחראית קטלוג, מאגרי מידע ואתר הספרייה

שרית ערב

04-6927944

Sarita@Zefat.ac.il

בואו לבקר
רח' ירושלים צפת

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.


טלפון ליצרת קשר :
1800-344-544 ---


++