רוצים ללמוד ולשפר את האנגלית? המודעה הזו בשבילכם! | מכללת צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
סטודנטים במכללה (צילום: יוני לובלינר) סטודנטים במכללה (צילום: יוני לובלינר)

סטודנטים יקרים! רוצים ללמוד ולשפר את האנגלית? המודעה הזו בשבילכם!

סטודנטים יקרים!

רוצים ללמוד ולשפר את האנגלית? המודעה הזו בשבילכם!

בעידן שבו הכל הופך לווירטואלי והצורך באנגלית טובה הולך ועולה, המכללה האקדמית צפת קוראת לסטודנטים לבוא ולהירשם לקורסים אקדמיים בשפה האנגלית.

קורסים מיועדים לכלל הסטודנטים בכל החוגים.

בימים אלה יצאה המכללה האקדמית צפת בקול קורא לסטודנטים להירשם לקורס בחירה באנגלית של פרופ' אסתר הרצוג: "נשים ופוליטיקה בישראל" שיתקיים בסמסטר ב'. אנו פונים אליכם במטרה לעודד אתכם להירשם לקורס זה ולקורסי הקיץ הרבים. הסיבות לכך רבות, ואלה הן העיקריות:

  1. לימוד באנגלית מאתגר יותר: זה נכון, למידה באנגלית איננה משימה פשוטה למי שלא שולט בשפה. יחד עם זאת, דווקא האתגר מחדד ומשפר את תהליך הלמידה, ואין ספק שהוא יוביל אתכם אל עבר ההצלחה הן בתואר זה, הן בתארים מתקדמים בהמשך הדרך.
  2. שיפור האנגלית: כנראה שמקורס בודד לא תהפכו למקצוענים באנגלית :-) יחד עם זאת, גם מהפכות גדולות מתחילות בצעדים קטנים! בקורס שכזה אתם תחשפו לאוצר מילים מקצועי (באנגלית), תכירו מושגים שלא הכרתם ותחוו חוויה של "בינלאומיות בבית".
  3. תגבורים באנגלית: סטודנטים שישתתפו בקורס יקבלו שיעורי תגבור באנגלית הן לצורך קריאת חומרי הלימוד הן לצורך הכנת מטלות. בנוסף, גם המרצה יעמוד לרשות הסטודנטים – בין השיעורים, בשפה העברית.
  4. הנחיות המועצה להשכלה גבוהה: מתוך החשיבות הנ"ל, המועצה להשכלה גבוהה החליטה לפני שנה כי החל משנת הלימודים תשפ"ב: "כל סטודנט במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל ילמד לפחות שני קורסים בשפה האנגלית במהלך לימודי התואר הראשון" (2 נ"ז כל אחד). במקרה שלכם אין מדובר בחובה, אך זו הזדמנות ייחודית וחוויה יוצאת דופן ללמוד קורס אקדמי באנגלית.
  5. אין סיבה לחשוש: הקורס מראש הוא ברמה בסיסית יותר, הוא מותאם לרמת האנגלית של סטודנטים שאינם דוברי אנגלית ברמת שפת-אם, ונועד לקדם אתכם מבחינה אקדמית ולחשל אתכם (וחלילה לא להכשיל אתכם!).

הקורס יהיה בהיקף של קורס סמסטריאלי (26 שעות סמסטריאליות), יועבר באופן פרונטלי (או מקוון בכפוף לאישורי התו הסגול).

ההשתתפות בקורס והעמידה בתנאיו יזכו את הסטודנטים ב-2 נ"ז. סטודנט שיקבל ציון "עובר" (60%) יהיה פטור מקורס בחירה כללי בהיקף של 2 נ"ז בהמשך לימודיו.

הקורס פתוח להרשמה לסטודנטים משנים ב' ו-ג' בעלי רמת מתקדמים 2 או בעלי פטור באנגלית.

הקורסים ילמדו במסגרת קבוצות קטנות. סטודנטים המעוניינים להירשם או לקבל פרטים נוספים, מוזמנים לפנות אל היועצות האקדמיות של החוגים.

הקדימו להירשם, מספר המקומות מוגבל.

או פנו אלינו: International@Zefat.ac.il 

או בטלפון הבא: 04-6927702