פתיחת שנת המשפט בנוכחות נשיאת ביהמ"ש העליון בדימוס דורית ביניש - המכללה האקדמית צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

פתיחת שנת המשפט בנוכחות נשיאת ביהמ"ש העליון בדימוס דורית ביניש

 

"הסטודנטים למשפטים בצפת צריכים להוות נציגי המשפט בצפון"

נשיאת בית המשפט העליון (בדימוס) השופטת דורית ביניש הגיעה לפתוח את שנת המשפט במכללה האקדמית צפת. ביניש נשאה דברים לפני הסטודנטים למשפטים

 

שנת המשפט נפתחה השבוע במכללה האקדמית צפת במעמד נשיאת בית המשפט העליון (בדימוס) השופטת דורית ביניש. הנשיאה ביניש התקבלה על ידי מ״מ סגן הנשיא לעניינים אקדמיים במכללה פרופ׳ מוחמד ותד ומ״מ ראש בית הספר למשפטים ד״ר יעל עפרון.

 

הנשיאה ביניש בירכה את הסטודנטים לקראת שנת הלימודים ואמרה: ״התפקיד המרכזי של הסטודנטים במכללה האקדמית צפת, שלומדים משפטים הוא להוות אחר כך כנציגי המשפט בצפון״.

 

פרופ׳ ותד בירך את הסטודנטים ואיחל להם, לסגל האקדמי ולד״ר עפרון שנה אקדמית פורייה ומוצלחת. ״חשיבות רבה יש לטקס פתיחת שנת המשפט במכללה״, אמר פרופ׳ ותד, ״באמצעותו אנו חושפים את בית הספר ואת פועלו בפני דמויות משפטיות חשובות אשר עיצבו ומעצבים את המשפט בישראל, המהווים מודל לחיקוי עבור תלמידי בית הספר״.

 

ד״ר יעל עפרון: ״תהליכי הגלובליזציה והתפתחות טכנולוגיות מחייבים אותנו לבחון כל העת את תחומי הידע החדשים שעלינו לרכוש, הן כמומחיות בתוך עולם המשפט והן בדיסציפלינות רלוונטיות אחרות. הם מחייבים אותנו גם לשקול את המידה והאופן בהם מונגש ידע משפטי לאלו הזקוקים לו, בין היתר באמצעות הסרת חסמים והגברת שיתופי פעולה בין בעלי הידע המשפטי לאלו המבקשים אותו״.