לימודי תואר ראשון באומנות - אנו מכשירים את אמני העתיד | מכללת צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
תואר ראשון בספרות, אמנות ומוסיקה במכללה האקדמית צפת תואר ראשון בספרות, אמנות ומוסיקה במכללה האקדמית צפת

לימודי תואר ראשון באומנות

שנה א שנה ב שנה ג
תולדות אומנות יוון ורומי פרקים באמנות ימי הביניים עיטור כטקסט - טקסט
כעיטור באומנות האסלאם
תחנות מרכזיות בתולדות אומנות מבוא לאמנות הרנסנס מגדר ואומנות
מבוא לאומנות אסלם מבוא לאומנות המודרנית שילוב האומנות בחינוך
ובלמידה
  אמנות ישראלית (סמינריונים (אומנות
1 -אומנות ישראלית
2 -המודרניזם
באומנות
  ארכיטקטורה מוסלמית
בארץ ישראל
סדנא לתהליכי יצירה
  מבוא לפרשנות הדימוי
החזותי
סדנת הדפס
סדנת רישום אומנות פלסטינית סדנת פיסול
סדנת ציור סדנת אומנות/ סדנת פיסול קירבה וריחוק בין
האומנויות- קורס משותף
לשלשות המסלולים
מבוא ללימודי הספרות-
קורס משותף לשלושת
המסלולים
מבוא לתרבויות מוסיקליות
בעולם- קורס משותף
לשלושת המסלולים
מבוא לאמנויות חזותיות-
קורס משותף לשלושת
המסלולים
רב תרבותיות באומנות-
קורס משותף לשלושת
המסלולים
 
הדרכה ביבליוגרפית קריאה מודרכת וכתיבה
אקדמית
 

להדפסת תוכנית הלימודים באומנות לחצו כאן >>


אמנות היא הפלטפורמה, המאפשרת לבטא את הרגשות ואת "האני העצמי" בדרכים שונות ומגוונות. בנוסף, יש לה מימד פילוסופי, היא מדיום שמתבונן וחוקר את טבע העולם ואת טבע האדם ומבקש להבין אותם. לאמנות יש ערך היסטורי, היא גם תוצר של זמנה ובוא בעת היא גם על זמנית. מהתבוננות ביצירות אמנות ניתן ללמוד המון על הלכי הרוח של תקופות מסוימות. אך מעל לכל, האמנות היא כלי להובלת תהליכים חברתיים. היא מאתגרת את השיח החברתי, מגיבה בזמן אמת למגמות, תנודות, התרחשויות שונות, ומביעה את התהיות, הפחדים, האהבות והתקוות שלה בצורה האותנטית והכנה ביותר. אם אתם אמנים בנפש, עלו צפונה ובואו ללמוד במכללה האקדמית צפת, שם התואר הראשון הוא ממש יצירת מופת.

תואר ראשון באמנות: מגוון של קורסים מעניינים, הכרחיים ומעשירים

מסלול לימודי אמנות במכללה האקדמית צפת, מציע תכנית לימודים תלת שנתית השוזרת בתוכה, לפרקים, כמה תחומי לימוד של המסלולים האחרים: ספרות ומוסיקה, לא רק משום שהן קשורות האחת בשנייה, אלא כי כל אחת מהן מציגה ערכים ותפיסות עולם, שניתן ליישם באמנות ולשדרג פלאים את התוצרים באמצעותן. הסטודנטים במסלול לאמנות במכללה האקדמית צפת מקבלים כלים המעניקים להם התמקצעות מיטבית בתחום הציור, הפיסול והרישום. הם לומדים על תולדות האמנות לדורותיה: החל מיוון העתיקה, דרך ימי הביניים והרנסנס וכלה באמנות המודרנית. כך, הם זוכים לטעום מכל העולמות, הגוונים והלכי הרוח שמספקים להם בסיס חזק, המעשיר לא רק את הידע שלהם, אלא גם את המנעד היצירתי שלהם, ומעמיקים במיוחד באמנות ישראלית. ב נוסף, הם יכירו את הקשר בין מגדר לאמנות, ארכיטקטורה מוסלמית בארץ ישראל, מבוא לפרשנות הדימוי החזותי ועוד, וילמדו על הקשר הכה משמעותי בין אמנות לעולמות החינוך והלמידה.

סדנאות מעשיות שמאפשרות לטעום מהכל

הסטודנטים והסטודנטיות במסלול לאמנות במכללה האקדמית צפת נהנים גם מסדנאות מעשיות בתהליכי יצירה, שמדגימות כיצד התואר שלנו באמנות הוא רחב ידיים: סדנאות בציור, פיסול, הדפס ורישום, המהוות במה להבאת היצירתיות שלהם לידי ביטוי, תוך כדי שהם מיישמים את הכלים והידע שהם רוכשים במהלך התואר. באופן זה, מאפשרת להם המכללה האקדמית צפת להביע את עצמם בצורה האותנטית ביותר, תוך כדי שהם מתנסים בתחומי האמנות השונים ומשפרים הן את הטכניקה והן את העקרונות האמנותיים שלהם. הסדנאות הללו מספקות הזדמנות לטעום מהכל, תוך השגת ניסיון פרקטי בשדות האקדמיים השונים, וגם בחירה בתחום האמנותי המועדף עליהם במיוחד.

לימודי תואר ראשון באמנות: אנו מכשירים את אמני העתיד

המכללה האקדמית צפת מהווה את החממה האידיאלית ללימודי אמנות, לא רק בגלל הקורסים השונים שמכסים תחומים רבים ומגוונים, ומספקים ניסיון בענפי אמנות שונים, אלא בגלל שיש בה אחוזי הצלחה גבוהים בלימודי המשך: הוראה, תרפיה באמנות ותואר שני, כמו גם בהשתלבות בתעשייה לאחר סיום הלימודים. במכללה האקדמית צפת, אנו מכשירים את אמני העתיד, שהופכים למובילים בתחומם, תוך דאגה לסטודנטים שלנו לא רק בתקופת לימודיהם, אלא גם "ביום שאחר. אנו מספקים להם את מיטב הכלים להצלחה: סדנאות מעשיות, קורסי העשרה, ולא שכחנו את החשוב מכל: יחס אישי בכמויות. אנחנו דואגים שהסטודנטים והסטודנטיות לא ייפלו לנו בין הכיסאות, לא יתפספסו או יישארו הרחק מאחור. אנחנו מספקים מענה לכל צרכיהם הלימודיים תוך התחשבות והתקדמות לקראתם. במכללה האקדמית צפת הסטודנטים מרגישים בבית.

לצפייה בתנאי הקבלה >>