לימודי תואר שני בסיעוד - כל מה שצריך וחייב לדעת - המכללה האקדמית צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
לימודי תואר שני בסיעוד: לקחת את הקריירה בענף הבריאות צעד אחד קדימה לימודי תואר שני בסיעוד: לקחת את הקריירה בענף הבריאות צעד אחד קדימה

לימודי תואר שני בסיעוד: לקחת את הקריירה בענף הבריאות צעד אחד קדימה

אחים ואחיות שעובדים במוסדות הבריאות השונים עוסקים במקצוע יציב, מתגמל עם אופק תעסוקתי רחב. ועדיין, אלו שמעוניינים להעמיק את הידע ולהתקדם מעלה בסולם הדרגות יכולים לגשת למסלולים בתואר שני בסיעוד ולהרחיב מעגל האפשרויות שלהם בעולם העבודה. לימודי תואר שני בסיעוד במכללה האקדמית צפת מכשירים אחים ואחיות מוסמכים לתפקידי ניהול בכירים ומספקים להם מגוון כלים להוביל את מערכת הבריאות לעתיד טוב יותר. 

לימודי תואר שני בסיעוד - קפיצת מדרגה בעולם התעסוקה

מקצוע הסיעוד מאפשר לאנשים להתברג במערכת הבריאות ולעסוק במתן טיפול רפואי למטופלים במוסדות הבריאות השונים. ההכשרה בלימודי תואר ראשון בסיעוד וכן בתוכנית הסבה לסיעוד בצפון, מקנה ידע תיאורטי, מומחיות קלינית ותכונות בין אישיות חיוניות לעיסוק במקצוע, על הצד הטוב ביותר. תואר שני בסיעוד מעניק הזדמנות לאחים ואחיות בעלי ניסיון בשטח, לקחת את הקריירה המקצועית צעד אחד קדימה. 

עם תואר שני ביד, בוגרי התוכנית יכולים לעמוד בחזית ענף הבריאות ולהשפיע עליו מתוך היכרות עמוקה עם התהליכים השונים ועם אופי העבודה עם המטופלים, אנשי הצוות במחלקה, מקביליהם בתפקיד, ובעלי התפקידים האחרים במוסד הרפואי בו מועסקים.

לימודי סיעוד במכללת צפת - תוכנית להכשרת מנהיגים

ענף הבריאות זקוק למנהיגים שמגיעים מתוך המערכת ומכירים אותה לעומק. תוכנית לימודי תואר שני בסיעוד אורכה כשנתיים והדגש המרכזי בה הוא על מחקר וניהול. הלימודים מתקיימים במתכונת של לימודי יום, אין לימודי ערב במכללת צפת בחוג לסיעוד. כחלק מתקופת ההכשרה, הם לומדים על אספקטים רבים בניהול מוסד רפואי, כדוגמת - יחסי עבודה, כישורים רכים נחוצים כמו יזמות או מנהיגות, בטיחות איכות ושירות, פרספקטיבות על הידע הרפואי לצורך ניהול מתקדם, קבלת החלטות ניהוליות מבוססות ראיות.

לצד זה הם לומדים כלי מחקר וסטטיסטיקה,עוסקים בסוגיות אתיות, מבצעים היכרות עם מבנה מערכת הבריאות הישראלית ומשווים אותה למודלים של ניהול מערכות בריאות מהעולם, פיתוחים וטכנולוגיות בענף הבריאות, כלכלת בריאות וכן הלאה. הם מגלים אילו אתגרים ומורכבויות נובעים מניהול מוסד בריאות וכיצד מתמודדים איתם בשגרת העבודה השוטפת. לאורך תקופת הלימודים הסטודנטים והסטודנטיות נהנים מיחס אישי וליווי אקדמי מסגל המרצים המובחר שלנו. בתום תקופת לימודי תואר שני בסיעוד עם מומחיות, בוגרי המכללה מאיישים במהרה משרות ניהול בכירות במכוני אשפוז, קופות חולים, בתי חולים, מרכזים רפואיים ועוד. הם יכולים להשתלב בתחומי מומחיות קלינית בסיעוד, על מנת להעמיק את הידע הרפואי ולהנות מיתרון נוסף בתעשייה.

תנאי קבלה לתואר שני בסיעוד בצפת

מועמדים המעוניינים להיכנס למסלול לימודי תואר שני בסיעוד במכללה האקדמית צפת צריכים לעמוד בתנאי הסף הבאים: אחים ואחיות מוסמכים נדרשים להציג תעודת הסמכה ותואר ראשון קודם עם ממוצע 80 ומעלה. לעומתם, בוגרי תוכנית הסבה לסיעוד בעלי תואר ראשון קודם שאינו מהתחום צריכים להציג גיליון ציונים עם ממוצע של 75-80 ומעלה וכן נדרשים לעבור כמה קורסי השלמות. 

גם בוגרי תואר ראשון בסיעוד נדרשים להציג ממוצע ציונים של 80 או יותר בתואר. מלבד גיליונות ציונים ותעודות הסמכה, על המועמדים להגיש גם קורות חיים במעמד הרישום למסלול הלימודים (כאשר בשלב מתקדם יותר של התהליך ייתבקשו אף להציג המלצות), לבצע מבחן באנגלית ולעבור בהצלחה את ראיון הקבלה האישי.

לימודי תואר שני בסיעוד - להוביל את מערכת הבריאות לעתיד טוב יותר

לימודי תואר שני בסיעוד בצפת פותחים את הדלת למגוון רחב של הזדמנויות לפיתוח אישי ומקצועי - השתלבות בתפקידי ניהול מובילים במוסדות וארגוני בריאות שונים. בפרק זמן של שנתיים הסטודנטים והסטודנטיות רוכשים כלי מחקר, כלים ניהוליים וכישורים בינאישיים המקנים להם יתרון בשוק העבודה ומעניקים להם יכולת להשפיע על ענף הבריאות מבפנים, להצעיד אותו אל עבר עתיד טוב יותר. בתום הלימודים, בוגרי מסלול לימודי תואר שני בסיעוד יוצאים מכותלי המכללה כמנהלים, יזמים - המנהיגים החדשים של מערך הבריאות.  

 

אולי יעניין אתכם גם:

תנאי סף להגשת מועמדות לתואר שני בחוג לסיעוד

לימודי סיעוד בישראל

לימודי סיעוד מעל גיל 35