לימודי תואר לאנשים עובדים - מסגרת לימודי ערב אפקטיבית | מכללת צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
מסלול ערב לאנשים עובדים מסלול ערב לאנשים עובדים

לימודי ערב בצפת – מסגרת לימודים אפקטיבית לאנשים עובדים

תקופת התואר הראשון היא רצופת חוויות, ריגושים וחברים שנשארים לכל החיים, אך בה בעת יכולה להיות תובענית.

כאשר בוחרים לוותר על נתח משמעותי מהזמן הפרטי לטובת למידה למבחנים, הכנת עבודות הגשה, וכמובן נוכחות בשיעורים, תחומים אחרים של החיים נדחקים הצידה לטובת הצלחה בלימודים.

אך לא לכולם זה נכון, ראוי ואפשרי.

ישנם כאלה הרוצים להמשיך בשגרה שלהם כסדרה, בין אם כדי לתחזק משפחה, או לשמר את הפרנסה.

לכן, אנו במכללה האקדמית צפת, יצרנו את מסלול לימודי הערב, כדי שהשגרה של האנשים העובדים תישאר ללא פגע, תוך כדי שהם רוכשים מקצוע חדש לחיים.

לימודי ערב במכללת צפת: להתחיל ללמוד ולהמשיך להתפרנס בכבוד

מסלולי לימודי ערב של המכללה האקדמית צפת, מאפשרים לאנשים עובדים להמשיך בשגרת חייהם, על מנת ללמוד את המקצוע שחשקו בו.

בכל אחד מבין שלושת מסלולי הערב שלנו, הסטודנטים יגלו סביבה לימודית תומכת, עוטפת, עם הווי סטודנטיאלי ייחודי ובמכללה שהיא חממה.

אל מול נופי הגליל עוצרי הנשימה, הם ייהנו מחוויית למידה חדשנית, משמעותית, גמישה ומקצועית, שתעניק להם כלים תיאורטיים ומעשיים כאחד שייקחו אותם היישר מהכיתה אל לב התעשייה.

לימודי ערב - מבחר מסלולי לימוד מעשירים ומרתקים 

המכללה האקדמית צפת מציעה שתי תוכניות לימוד לתואר ראשון שפועלות במתכונת של לימודי ערב, ועוד מסלול נוסף, הידידותי לאנשים עובדים.

תוכניות לימוד אלו מאפשרות לסטודנטים רבים לשלב עבודה ולהגיע להישגים מרשימים.

  1. תואר ראשון רב תחומי - במסגרת תוכנית הלימודים לאנשים עובדים, בחוג ללימודים רב תחומיים במכללה האקדמית צפת, הסטודנטים מעשירים את הידע ומרחיבים את האופקים במבחר דיסציפלינות מעניינות ורלוונטיות, שהם יכולים להעמיק בהן במסגרת לימודי ההמשך במגוון מכללות ואוניברסיטאות, או לעסוק בהן ישירות במסגרת חברות וארגונים שונים, בהם ארגונים ציבוריים וממשלתיים. בין הדיסציפלינות ותחומי העניין, המוצעים על ידי המכללה האקדמית במסגרת לימודי הערב: קרימינולוגיה ואכיפת החוק, כלכלה וניהול ומדעי המדינה וניהול.

  1. תואר ראשון במדעי ההתנהגות - מסלול לימודי הערב בחוג למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית צפת אורך 2.5 שנים. במהלכן, נהנים הסטודנטים נהנים ממסגרת לימודים נוחה של 20 שעות שבועיות, יחס אישי ועשייה רחבה בסדנאות, סיורים והשתלבות בארגונים מגוונים בעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות. הלימודים מקנים לסטודנטים ניסיון מעשי עשיר, והופכים אותם לנכס במסגרות התעסוקה השונות עם תום הלימודים. הסטודנטים יכולים לבחור בין 2 מסלולי לימוד עיקריים: פסיכולוגיה וניהול משאבי אנוש.
  1. תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות - תוכנית לימודים בת 3 שנים, הידידותית לאנשים העובדים במשרה מלאה, שכן היא פועלת במסגרת שעות לימוד גמישות הנפרשות על פני 3 ימי לימודים בשבוע: שניים מתוכם מתקיימים בשעות הצהריים ואחר הצהריים, ואילו היום הנותר הוא יום ו'. במסגרת מסלול זה, לומדים הסטודנטים את העקרונות המנחים של עולם מערכות המידע בשיטות חווייתיות של משחקים, טורנירים ותחרויות. הסטודנטים שלנו יכולים להרחיב אופקים במסלול בריאות דיגיטלית ובסיום הלימודים להתברג למשרות נחשקות ונוצצות. 

הטוב מכל העולמות

במכללה האקדמית צפת הסטודנטים לא צריכים לוותר או להתפשר.

הם אינם צריכים להיקרע בין 2 העולמות שחשובים להם: עבודה ולימודים, אלא לשלב אותם ביעילות, בטבעיות, כך שהם לא יאפילו זה על זה, ולא יתנגשו זה עם זה. הם יכולים להמשיך לעבוד ולהתפרנס בכבוד, כשם שהיו רגילים לעשות לפני התואר הראשון, תוך כדי שהם בונים את עתידם במסגרת לימודים גמישה, נוחה ואפקטיבית, המספקת להם שלל פלטפורמות ייחודיות להבעת כישוריהם ומבחר כלים, המזניקים אותם אל עבר הקריירה הנכספת.