לימודי מערכות מידע ניהוליות - המקפצה שלכם בדרך להייטק | מכללת צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
מערכות מידע ניהוליות של המכללה האקדמית צפת מערכות מידע ניהוליות של המכללה האקדמית צפת

בדרך להייטק עוצרים ב-B.A במערכות מידע ניהוליות של המכללה האקדמית צפת

אנחנו חיים בעיצומה של מהפכה דיגיטלית, טכנולוגיות מידע מחליפות שירותים פיזיים בתחומי החיים השונים, לא עוד ללכת לסופרמרקט או לכל חנות אחרת ולהיסחב עם העגלה הכבדה, לא עוד לחכות בתור לרופא, לא עוד לשנן דרכי הגעה ממקום למקום עם הרכב, לא עוד טרחה.

מערכות המידע מקלות בהשלמת תהליכים בסיסיים שהם הכרחיים לחיי היום-יום.

הדבר נוגע גם לשגרת העבודה, עם קיומן של מערכות זיהוי עובדים, דרכי מעקב ותיעוד עבודתם וכו', וגם לביצוע משימות רבות באמצעות כלים ממוחשבים – מניתוחים, ועד קטיף פירות, ממענה לבעיות, ועד שליחת הזמנות אוכל ממסעדות.

בנוסף, תחום מערכות המידע מתפתח לכיוונים מרתקים: הגנת סייבר, רכבים אוטונומיים, בתים חכמים ועוד. כל אלו הופכות את התחום הזה לכוכב עולה בשמי ההיי-טק, ובהתאם לזאת למקצוע מאוד מבוקש ויוקרתי.

אז אם חלמתם על קריירה בהיי-טק, בואו ללמוד במכללה האקדמית צפת, שבצפון הקסום.

מסלול לימודי מערכות מידע ניהוליות במכללה האקדמית צפת כולל תוכנית לימודים תלת שנתית, המכילה בתוכה 4 אסופות מרכזיות. הראשונה היא טכנולוגית, בה ניתן למצוא קורסי ליבה בתחום התכנות, טכנולוגיות המידע, מתודולוגיות ניתוח המערכות והחשיבה העיצובית. השנייה היא התמחות ממוקדת.

הסטודנטים יכולים לבחור בין התמחות בפיתוח תוכנה, להתמחות בבריאות דיגיטלית, התחום הכי חם היום בהייטק, הכולל למידת תחום הבריאות והתעמקות בטכנולוגיות רלוונטיות, לרבות, מדעי הנתונים. אסופה שלישית היא פיתוח כישורים מתמטיים ולוגיים, המספקת כלים מתמטיים קריטיים להפנמת טכנולוגיות ותהליכים טכנולוגיים, כגון סטטיסטיקה, לוגיקה וחקר ביצועים.

ולבסוף, פיתוח כישורים חיוניים להצלחה בעולם ההיי-טק, המשלימות את הידע הטכנולוגי: שיפור כישורי למידה, פיתוח מיומנויות חשיבה חדשנית, כישורי יזמות, עבודת צוות, חשיבה עסקית ויכולת התבטאות אפקטיבית בכתב ובעל פה. מעבר לכלים הללו, אתם כסטודנטים של המכללה האקדמית צפת תלמדו את יסודות מערכות המידע, יסודות התכנות, תכנות מונחה עצמים, סטטיסטיקה והסתברות, מודלים עסקיים, סדנאות ביזמות וחדשנות ומיומנויות למידה.

כמו כן, תתנסו בניתוח ועיצוב מערכות, חשיבה עיצובית, מבני נתונים, מסדי נתונים, נתוני עתק, וכריית מידע. אנו מאפשרים לכם, הסטודנטים שלנו, להתמחות בתעשייה בפיקוח וליווי אקדמי, כחלק מתוכנית הלימודים, באמצעות פרויקט הגמר ותוכנית ההתמחות.  פרויקט הגמר הוא פרויקט רב היקף, המבוצע במהלך השנה השלישית בצוותים, שבמהלכו הסטודנטים עובדים על פתרון טכנולוגי לבעיית אמת בתעשייה, או פרויקט יזמי המבוצע בשיתוף מרכז החדשנות של המכללה.  תוכנית ההתמחות מאפשרת להתמחות באחד מהארגונים השותפים לנו בתעשייה.  

בתום שלוש שנות הלימודים, בזכות תוכנית הלימודים של המכללה האקדמית צפת, נפרשות בפני הבוגרות והבוגרים שלנו אפשרויות תעסוקה רבות ויוקרתיות בחברות מקומיות ורב-לאומיות, ארגונים קטנים כגדולים, העוסקים בפיתוח תוכנה, בעיצוב חווית משתמש, בניהול תשתיות מחשוב ופיתוח תוכנה, בניתוח ותכנון מערכות, בניתוח נתונים ומידע, הטמעה ותמיכה במערכות מידע, ועוד רבים. כמו כן, במכללה פועל גוף קריירה, המסייע בהכוונת הסטודנטים והמקשר בינם לבין חברות וארגונים.

מלבד דלת עולם התעסוקה, התואר הראשון בחוג למערכות מידע ניהוליות במכללה האקדמית צפת פותח גם את דלת לימודי ההמשך לתואר שני במערכות מידע או במנהל עסקים בהתאם לדרישות מוסד הלימודים אליו תבחרו ללכת. המכללה האקדמית צפת היא מכללה, שלצד לימודים הנוגעים במיומנויות טכנולוגיות ובין-אישיות חשובות ורלוונטיות לשוק העבודה העכשווי, מספקת ערך מוסף. חלק מן הקורסים בחוג למערכות מידע ניהוליות במכללה האקדמית צפת מתקיים במתכונת של משחקים, סימולציות והאקתונים, אותם מובילה הנבחרת המנצחת של סגל המרצים והמרצות האיכותי של המכללה. כמו כן, הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת נהנים ממערכת שעות לימודים שחלקה במכללה, חלקה מרחוק, ויש בה גם מרכיבים של לימוד עצמי המאפשר למידה אפקטיבית גמישה. על כן, המכללה האקדמית צפת מהווה מוסד מכובד, ראוי ואיכותי. המקום המושלם ללימודי תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות.

תנאי הקבלה לתואר ראשון למערכות מידע ניהוליות