שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

ביום  ג' 30.4.2019, התקיימה  סדנת מחקר של  העמותה למשפט ציבורי, ששמה לה למטרה לקדם את המשפט הציבורי בישראל באמצעות כנסים וימי עיון. זוהי סדנת החוקרים הצעירים השנייה (הראשונה הייתה במרכז הבינתחומי בהרצליה). מטרותיה של הסדנה הן לגבש קהילת חוקרים צעירים בתחומי המשפט הציבורי, ולאפשר לחוקרות וחוקרים שמחקריהם הוצגו בסדנה לקבל משוב מעמיק ומקצועי בסביבה תומכת וידידותית. חוקרת צעירה או חוקר צעיר, להם מי שהוענקו להם תואר דוקטור בחמש השנים האחרונות, וכן תלמידות ותלמידים לתואר שני ושלישי למשפטים במוסדות אקדמיים בארץ או בחו"ל.    

כל המחקרים שהוצגו בסדנה קשורים לאחד מהתחומים המובהקים של המשפט הציבורי (חוקתי, מנהלי, בינלאומי ופלילי). 

לסדנה נבחרו מחקרים של שישה חוקרים צעירים אחרי הליך שיפוט אנונימי. החוקרים הצעירים שנבחרו לסדנה הציגו במהלך הסדנה את עבודתם, וקיבלו משוב מחוקרים בכירים בתחום. עבודתם נדונה לעומקה בדיאלוג עם שאר משתתפי הסדנה.
בסך הכל השתתפו בסדנת המחקר כ-20 חוקרים וחוקרות שהציגו מאמרים (חלקם חברי סגל מבית הספר למשפטים במכללה שלנו), הגיבו למאמרים אחרים או השתתפו בדיון על המחקרים.

האירוע נפתח בברכתו של פרופ' מוחמד ותד, ראש בית הספר למשפטים במכללה.

הסדנה אורגנה ע"י ד"ר מיטל פינטו, מרצה בכירה בבית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת,  המשמשת מזכירה של העמותה למשפט ציבורי.