שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

יריד התמחויות בבית הספר למשפטים

בית-הספר למשפטים במכללה, אירח את נציגי משרד המשפטים ליריד התמחויות בו השתתפו סטודנטים למשפטים המבקשים להתמחות בסקטור הציבורי.

 

המפגש נפתח בברכתו של ראש בית-הספר למשפטים, פרופ' מוחמד ותד, אשר הדגיש את ייחודו של בית-הספר למשפטים במכללת צפת כמוסד היחיד העוסק בהנגשת ידע משפטי לתושבי הפריפריה בצפון. פרופ' ותד הודה לנציגי משרד המשפטים אשר הגיעו כדי לקיים את יריד ההתמחויות והדגיש שהיריד מאפשר הזדמנויות אמתיות לסטודנטים במכללה להתמחות בסקטור הציבורי.

 

פרופ' אהרן קלרמן, נשיא המכללה האקדמית צפת: "המכללה רואה בשילוב ידיים עם הקהילה את אחת ממטרותיה. קליטה של בוגרי ביה"ס למשפטים ביחידות של הפרקליטות בצפון, היא פן חשוב בפעילותה של המכללה".

 

את האירוע הנחתה ד"ר דניאלה אסרף, מרצה בבית-הספר למשפטים, והוא לווה בהדרכה של  ד"ר יעל עפרון, סגנית ראש בית-הספר למשפטים.

 

 ביריד השתתפו נציגים של פרקליטות מחוז צפון, פרקליטות מחוז צפון, לשכת הסיוע המשפטי של מחוז חיפה, האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי, רשות האכיפה והגבייה, הסנגוריה הציבורית ומחלקת ייעוץ וחקיקה.

"המכללה רואה בשילוב ידיים עם הקהילה את אחת ממטרותיה. קליטה של בוגרי ביה"ס למשפטים ביחידות של הפרקליטות בצפון, היא פן חשוב בפעילותה של המכללה"

תמונות מהיריד