שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

היום התקיימה הישיבה השנתית של חבר הנאמנים של המכללה.

לצד הדיווחים והעדכונים המנהלתיים והאקדמיים של יו"ר חבר הנאמנים מר איציק צאיג, יו"ר הועד המנהל עו"ד אריה הרמלין, נשיא המכללה פרופ' אהרן קלמן שהציג את חזון המכללה, וברכות של מר שוקי אוחנה, ראש עיריית צפת על כיווני ההתפתחות של העיר והשת"פ העתידי עם המכללה – יוחדה הישיבה הפעם גם לפרידות מרגשות. חבר הנאמנים נפרד מד"ר רבקה צפיר, אשר כינה כחברת חבר הנאמנים כ-12 שנים. צפיר תמשיך לכהן כחברת הועד המנהל של המכללה.

במהלך הישיבה אושר מינויו של פרופ' אהרן קלמן לנשיא המכללה. כמו כן אושרה חברותם של מר שוקי אוחנה ראש עיריית צפת, וגדעון לפבר, יזם בתחום ההי טק ואיש עסקים.

בישיבה נפרדו חברי חבר הנאמנים ממר שמואל הר נוי, אשר בתום כ-9  וחצי שנים  מסיים את תפקידו כמנכ"ל המכללה. בדבריהם המרגשים ציינו מר איציק צאיג, עו"ד אריה הרמלין ושי סרוגו, סמנכ"ל למנהל אקדמי, את תקופת כהונתו ותרומתו רבת ההישגים למכללה. הם הדגישו את יחסו המיוחד של שמוליק למכללה,  מסירותו למנהלים, לעובדים, לסגל  האקדמי, ומקצועיותו, שהנהיגה את המכללה בתקופת כהונתו להישגים התפתחותיים חסרי התקדים בפן האקדמי ובהתפתחותה הפיזית.

כל הנוכחים אחלו להר נוי, שרעייתו חוה נלוותה אליו בהפתעה - הצלחה בדרכו החדשה. לאחר מכן העניקו לו חברי חבר הנאמנים תשורת למזכרת של נופי וסמטאות צפת שכה אוהב.