שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים

610   בוגרים  מקבלים השנה תואר ראשון לאחר שסיימו בהצלחה את לימודיהם במכללה האקדמית צפת. בין הבוגרים השנה למעלה מ- 100 סטודנטים שסיימו את לימודיהם בהצטיינות ובהצטיינות יתרה.  כמו כן, 'מלגת נשיא למצטיינים' מוענקת ל- 15 סטודנטים מצטיינים על רמת הישגיהם בלימודים עם ממוצע ציונים גבוה במיוחד במהלך לימודיהם לתואר.

התארים מוענקים השנה לבוגרים בשלושה טקסים רשמיים נפרדים של המכללה בתוכניות העצמאיות והתוכנית שבחסות אוניברסיטת בר-אילן. השנה המכללה מציינת את סיום המחזור הראשון בחוג לרפואת חירום. התארים יוענקו לבוגרי החוג במהלך הטקסים שיתקיימו בשנה הבאה.

45 בוגרים מצפת סיימו השנה את לימודיהם במכללה בהם 5 שסיימו בהצטיינות יתרה  ו-15 שסיימו בהצטיינות.  בין הבוגרות שסיימו השנה יערית קריאף, תגל מלכה וענת מלכה, תושבות צפת העובדות בעיריית צפת, שסיימו בהצטיינות את לימודיהן בחוג הרב תחומי.

יערית קריאף "הלימודים במכללה היו מעניינים ומהנים כאחד. לצד רכישת השכלה זכיתי לחוויית לימוד שתרמה מאוד להתפתחותי האישית. הוסיפה לכך התחושה שלסגל המכללה היה אכפת מכך שנצליח בלימודים והם תמיד היו קשובים לבקשות שלנו כסטודנטים. אחד היתרונות החשובים שגילתי הוא שניתן ללמוד פה בצפת ליד הבית ברמה אקדמית גבוהה מאוד".

בדבריו לבוגרים אומר פרופ' אהרן קלרמן, נשיא המכללה: "לבוגרים אני מאחל הצלחה בהמשך דרכם, אם בלימודים לתואר שני ושלישי, או לקראת השתלבות מקצועית בשוק בעבודה. לסטודנטים במכללה אני מאחל המשך לימודים מעניינים והצלחה במבחנים. המכללה תמשיך להעניק לסטודנטים הבאים בשעריה  את כל התנאים המתאימים להצלחתם ותצייד אותם בידע מרחיב אופקים שיסייע להם להשתלב בתעסוקה, וילווה אותם כל החיים".

שלומי בן נון, שזו פעם ראשונה בה הוא משתתף בטקסי הענקת תארים כמנכ"ל המכללה הנכנס, ברך את הבוגרים "כאן במכללה, חוויתם את הרב גוניות בעוצמתה ובייחודיות המאפיינת את חבל הארץ הזה. בהחלטתכם ללמוד במכללה רתמתם אותנו אל המסע הלימודי הפרטי של כל אחת ואחד מכם, ועל כך זאת הזדמנות לומר לכם תודה".

הטקסים הנערכים באולם התרבות 'בית יגאל אלון' בצפת, מתקיימים במעמד ראש עיריית צפת שוקי אוחנה, אישי ציבור, חברי הועד המנהל של המכללה, ראשי המכללה, בוגרים ובני משפחותיהם.

 

במעמד הענקת התארים, המכללה מוקירה תודה והערכה לחמישה מרצים מצטיינים: ד"ר ג'נט כהן- מדעי ההתנהגות; ד"ר אפרת קנולר - החוג ללימודים רב תחומיים; ד"ר לימור מלול - סיעוד; ד"ר ירון דקל - מדעי המעבדה הרפואית ולילך לוטן - פיזיותרפיה.