הסבה לעבודה סוציאלית - הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית | מכללת צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
הסבה לתואר ראשון בבית הספר לעבודה סוציאלית

הסבה לעבודה סוציאלית - הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית

הסבה לתואר ראשון בבית הספר לעבודה סוציאלית

הסבה לעבודה סוציאלית: אודות

התוכנית מיועדת לבוגרי תואר, בוגר במדעי החברה /ההתנהגות/ פסיכולוגיה/קרימינולוגיה.
בוגרי הסבה לעבודה סוציאלית, תורמים לשדה העבודה סוציאלית, באמצעות ידע קודם, בשלות אישית, רקע אקדמי וניסיון במעורבות חברתית. בוגרי התכנית רוכשים "כלים" להתמודד עם האתגרים, שמציב מקצוע העבודה הסוציאלית.

המרצים שלנו בתוכנית הסבה לעבודה סוציאליתבתוכנית משולבים מרצים בכירים, בעלי ניסיון בהוראה ובעבודת השדה. החשיפה להכשרה מעשית בשדה מתחילה משנת הלימודים הראשונה,

רמת ההוראה הגבוהה והניסיון המעשי מקנים לבוגרי בית הספר לעבודה סוציאלית יתרון בשוק העבודה.

בוגרי בית הספר לעבודה עבודה סוציאלית מועסקים בארגונים בקהילה בתחומים שונים: עבודה עם משפחות במחלקות לשירותים חברתיים, בבתי חולים כלליים, מרפאות בתחום הבריאות, בתי חולים ולנפגעי נפש, מרכזים לבריאות הנפש.

כמו כן, מקצוע העבודה הסוציאלית מקנה כישורים מקצועיים לעבודה עם ילדים , עבודה במסגרות של פנימיות חינוכיות, במרכזי הורים וילדים וכן ב בשרותי מבחן לנוער ומבוגרים עוברי חוק ובבתי סוהר.

הסבה לעבודה סוציאלית: מגוון קורסים יחודייםתוכנית ההסבה לעבודה סוציאלית אורכת כשנתיים אקדמיות ובמהלכן הסטודנטים מקבלים טעימה מן המקצוע במגוון קורסים ייחודיים ומרתקים כגון: גדילה והתפתחות, החברה הישראלית, פיתוח מנהיגות ואקטיביזם לשינוי חברתי לצד שיטות התערבות טיפולית מתחומי העבודה הסוציאלית הקלינית. כמו כן, במסגרת לימודי העבודה הסוציאלית הם צוברים ניסיון מעשי רב כבר מתחילת הדרך, ניסיון שילווה אותם בהמשך דרכם המקצועית ויסייע להם להשתלב בשוק העבודה עם סיום הלימודים, ולתרום את מנת חלקם לקהילה בדרכים שונות ומגוונת.

במכללה האקדמית צפת, הסטודנטים לתואר ראשון בעבודה סוציאלית, עושים הסבה למקצוע בעל ערך מוסף, ומצטרפים לשורותיהם של רבים שפועלים למען שינוי אמיתי בחברה הישראלית, על מנת להיטיב עם מצבם של ילדים, נערים ומבוגרים בצמתים שונים של החיים, לעזור להם לזהות ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולמצוא את מקום בחברה.

שאלות ותשובות


שאלה: מהם הקריטריונים לקבלה לתוכנית ההסבה לעבודה סוציאלית?


תשובה: התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון במגוון תחומי מדעי החברה והרוח, כגון מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, סוציולוגיה ועוד. כמו כן מתקבלים גם בוגרי הסבה קודמת לעבודה סוציאלית שרוצים להרחיב ולהעמיק את הידע שלהם. המכללה מחפשת מועמדים בעלי רקע אקדמי איכותי וניסיון קודם רלוונטי, יחד עם מעורבות חברתית ורצון אמיתי לתרום ולסייע לאוכלוסיות מוחלשות בחברה.


שאלה: מהם היתרונות בבחירת המכללה האקדמית צפת ללימודי עבודה סוציאלית?


תשובה: יתרונות בולטים כוללים סגל מרצים בכיר ומנוסה שמשלב הוראה אקדמית עם ניסיון מעשי עשיר בשטח, התנסות מעשית בשדה החל מהשנה הראשונה ללימודים, שיעורי השמה גבוהים של הבוגרים הודות למוניטין הטוב של המכללה וקשריה עם מעסיקים רבים, ותוכנית לימודים עדכנית ורלוונטית הכוללת קורסים מגוונים וייחודיים.


שאלה: היכן יכולים בוגרי עבודה סוציאלית למצוא תעסוקה?


תשובה: בוגרי התוכנית במכללה מועסקים במגוון רחב של ארגונים ומוסדות בקהילה - החל ממחלקות לשירותים חברתיים, דרך בתי חולים כלליים ופסיכיאטריים, מרפאות, פנימיות חינוכיות ומרכזי הורים וילדים, ועד שירות המבחן לנוער, בתי סוהר ועוד. הבוגרים יכולים לבחור את תחום ההתמחות ואוכלוסיית היעד בהתאם לעניין ולכישורים שלהם.

צור קשר

בתאריך 14.9.22 בשעה 19:00 : מפגש חשיפה אונליין להסבות מקצועיות לעבודה סוציאלית וסיעוד
לחצו על הקישור להרשמה
https://forms.gle/cE5dLigQfReQGb5C7
ראש בית הספר לעבודה סוציאלית
פרופ' ארנון בר און
Arnon.Ba@Zefat.ac.il
מזכירת בית הספר לעבודה סוציאלית
גב' נוי קריאף
Noyk@Zefat.ac.il
מזכירה
גב' שירה כרסנטי
Shirak@Zefat.ac.il
למתעניינים ומועמדים חדשים
1800-344-544
hahvana@Zefat.ac.il

נור קבלאן

סטודנטית בתוכנית הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית.

”החשיבות של התמיכה האישית במכללה הם מעל ומעבר“

החשיבות של התמיכה האישית והאווירה הרב תרבותית במכללה, הם מעל ומעבר לכל תיאורה, ולכל תואר אקדמי

דלית קינר

הסבה לעבודה סוציאלית

”אחת המתנות הנפלאות שיכולתי לתת לעצמי“

ההחלטה לשוב ללימודים אקדמיים אחרי עשרות שנים, היא אחת ההחלטות המוצלחות ואחת המתנות הנפלאות שיכולתי לתת לעצמי

מידע שימושי

פרופ' ארנון בר און, ראש בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית צפת (צילום: יוני לובלינר)

פרופ' ארנון בר און

ראש בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית צפת