מעבר לדף הבית
תואר ראשון בפיזיותרפיה במכללה האקדמית צפת

בפיזיותרפיה B.P.T תואר ראשון

אודות

  • משך הלימודים
    ארבע שנים
  • היקף הלימודים
    40 שעות שבועיות / 201 נקודות זכות

פיזיותרפיה משחקת תפקיד קריטי בשיקום האדם והחזרתו לתפקוד המרבי. טיפול פיזיותרפי איכותי ויעיל מאפשר לאנשים לחזור לחיים מלאים אחרי טראומות, תאונות ומחלות קשות, כשלב לבו של המקצוע הוא אבחון, מניעה ושיקום של מערכת התנועה ומערכת לב-ריאה.
בוגרי תואר ראשון בפיזיותרפיה רוכשים ידע ומיומנויות הנדרשים להם למתן טיפול פיזיותרפי ברמה הגבוהה ביותר בקהילה ובבתי החולים. תכנית ההכשרה כוללת לימודים עיוניים, לימודים קליניים, והתנסות בבתי חולים, במרכזים להתפתחות הילד, בבתי ספר לחינוך מיוחד, במרכזי שיקום ובמכונים בקהילה. בוגרי התוכנית מקבלים תואר ראשון T.P.B. בפיזיותרפיה ורשאים לגשת לבחינת הרישוי הממשלתית.

תכנית הלימודים

מידע שימושי

הסטודנטים שלנו

יונת בן חור
סטודנטית לפיזיותרפיה

“לא הייתי בוחרת מקום אחר ללמוד בו פיזיותרפיה”

הגעתי ללמוד במכללה האקדמית צפת לגמרי במקרה - ונשארתי. היום אני מודה על כך: אווירה נעימה, לימודים מקצועיים ומרצים תומכים. במחשבה שנייה, לא הייתי בוחרת מקום אחר ללמוד בו פיזיותרפיה.
עמית שיפר
סטודנט לפיזיותרפיה

“תמהיל בריא ללימודים”

צפת היא עיר שקטה המאפשרת לי להתרכז בתא המשפחתי. מצאתי מכללה עם רמה אקדמית גבוהה, יחד עם סגל תומך וקשוב, חומר אנושי מעולה, ומגוון רחב של סטודנטים מעדות ודתות שונות, שלא יצא לי לפגוש בשום מקום בעבר – כל זה יוצר יחד תמהיל בריא ללימודים".
דויד גרימברג
סטודנט בחוג לפיזיותרפיה
הקשר האישי נשמר איתי לאורך כל הדרך, מהיום הפתוח שהגעתי למכללה והמשיך גם במהלך הלימודים. פה הדגש הוא על הפן האישי. ראשת החוג מסתכלת על כל אחד מאיתנו כבן אדם ולא כעוד נתון במערכת. המרצים מכירים אותנו בשם ובאופי, וחשוב להם לראות אותנו מצליחים.
ד"ר סמדר פלג - ראש החוג לתואר ראשון בפיזיותרפיה
אין סיפוק יותר גדול, מאשר לראות איך לנגד עיני הסטודנטים הצעירים הופכים במהלך שנות לימודיהם למטפלים ולאנשי מקצוע מיומנים

ד"ר סמדר פלג

ראש החוג לפיזיותרפיה

המרצים שלנו

בואו לבקר
רח' ירושלים צפת
טלפון: 1800-344-544

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.

טלפון ליצרת קשר:
1800-344-544