רשימת בעלי תפקידים | המכללה האקדמית צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן





הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
Image Alt

בעלי תפקידים

Image Alt

הנהלת המכללה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
נשיא המכללה פרופ' אהרן קלרמן 04-6927762 Aharonk@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מ"מ סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' מוחמד ותד 04-6927730 Mohammedw@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנכ"ל המכללה מר שלומי בן נון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
ראשת רשות המחקר ד"ר הדר נוימן 052-6880299 Hadar.ne@Zefat.ac.il בית וואהל

לשכת מנכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנכ"ל המכללה מר שלומי בן נון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנהל המכינות הקדם אקדמיות מר עידן שבתאי 04-6927790 Idans@Zefat.ac.il מכינות
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
סגנית דיקאנית המכללה, רכזת הפעולות לקידום הסטודנט ומנהלת תכנית "תקווה ישראלית" גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהל מחלקת שיווק מר יניב ויידגורין 04-6927700 yanivv@zefat.ac.il מנהלה
מנהל משאבי אנוש מר אלון שוורץ 04-6927756 Alons@Zefat.ac.il מנהלה
קב"ט המכללה מר מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער

לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מ"מ סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' מוחמד ותד 04-6927730 Mohammedw@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכיר אקדמי ד"ר פליקס קפלן 04-6927898 054-6310754 Felixk@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
ראשת היחידה לקידום ההוראה ד"ר סיגל כהנוביץ 04-6927747 052-3255633 Sigalak@Zefat.ac.il בית וואהל
מעצב הוראה דיגיטלית ד"ר יובב עשת Yovave@Zefat.ac.il
ראשת לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים גב' אחינועם ארמן 04-6927730 Aehinoame@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה

המינהל האקדמי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
רמ"ד תוכניות לימודים וסגל גב' מירב ויינר טרבלסי 04-6927741 Meyravt@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד סטטוס ויועצים מר עופר סופר 04-6927728 Oferso@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד ארגון ותיאום משאבי הוראה גב' מלכה אסולין 04-6927799 Malka@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד בחינות ואחראית היסעים גב' רבקה ינקו 04-6927753 Rivkay@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת מדור בחינות גב' אפרת כהן 04-6927752 Efratc@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת מדור בחינות גב' דורין מוראל 04-6927851 Dorinm@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירות אקדמית גב' רחל אבידן 04-6927704 Rachela@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' שני זוהר 04-6927933 Shaniz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' רוויה קמרי 04-6927706 revayak@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת בית הספר למשפטים גב' רינה שריד 04-6927865 Rinas@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים גב' ציפי כהן 04-6927780 Tzipic@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לסיעוד גב' דקלה כמיסה 04-6927775 Diklak@Zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג לסיעוד גב' שני בן טובים 04-6927857 Shanibt@zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג למדעי ההתנהגות גב' פאדיה חאטום 04-6927702 Fadiah@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת החוג למעבדה רפואית ותוכנית הלימודים לתואר שני בניהול מערכות בריאות גב' לריסה רחמן 04-6927891 Larisar@zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת החוג לפיזיותרפיה גב' נוי קריאף 04-6927826 noyk@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת בית הספר לעבודה סוציאלית ותוכנית הלימודים להסבה לעובדה סוציאלית גב' אודליה שפיטלר 04-6927710 Odeliat@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית גב' שירה כרסנטי 04-6927710 Shirak@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג למערכות מידע ניהוליות ויועצת אקדמית במסלול לניהול משאבי אנוש ומדעי המדינה גב' רולה זכנון 04-6927772  Rolaz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לספרות, אומנות ומוסיקה גב' רים עוסמאן 04-6927711  Reemo@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים, המסלול לכלכלה ומשאבי אנוש ולקרימינולוגיה ואכיפת חוק גב' גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
אחראי סיורים מר חיים האופט 04-6927747 Haimh@zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לרפואת חירום והחוג למיסטיקה ורוחניות גב' נטלי רומנובסקי 04-6927891/2 Natalier@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המסלול לחינוך מיוחד ופסיכולוגיה וסוציולוגיה ומשאבי אנוש ותוכנית הלימודים לתואר שני בעבודה סוציאלית בתחום ילדים ובני נוער בסיכון ומשפחותיהם גב' קרינה ליאונה 04-6927731 Karinal@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"

מכינות קדם אקדמיות

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל המכינות הקדם אקדמיות מר עידן שבתאי 04-6927790 Idans@Zefat.ac.il מכינות
יועצת המכינה גב' עמירה זעירא אבורמד 04-6927791 Amiraa@Zefat.ac.il מכינות
רכזת הרשמה ומלגות גב' תדהר חבר אמרוסי 04-6927792 Tidharha@Zefat.ac.il מכינות
מזכירת המכינות ואחראית על מכינות 30+ גב' אהובה סבג 04-6927794 Ahuvasa@Zefat.ac.il מכינות

ספריה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
דלפק השאלה ספריה 04-6927745 Library.mail@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית גב' תהילה פרוחי 04-6927748 Tehilaf@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית ואחראית השאלה בין-ספרייתית (הב"ס) גב' שרית ערב 04-6927944 Sarita@zefat.ac.il בית וואהל
עובדת דלפק השאלה גב' כרמלה סופר 04-6927745 בית וואהל

דיקאנט

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
סגנית דיקאנית המכללה, רכזת הפעולות לקידום הסטודנט ומנהלת תכנית "תקווה ישראלית" גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת דיקאן ורכזת היחידה לרווחת הסטודנט גב' מרי בן לולו 04-6927732 Maryb@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת היחידה למעורבות חברתית ורכזת מלגתקרן קציר (רש"י) גב' לילך הדסי 04-6927834 Lilachh@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת היחידה לקידום הסטודנט ומרכז התמיכה גב' לאורה קוקיאר 04-6927767 laurac@Zefat.ac.il בית וואהל
מזכירת מרכז התמיכה, רכזת חונכויות ואח בוגר ומרכזת טיפול זכויות נשים בהריון גב' מזל חדד 04-6927768 Mazalh@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט גב' מאיה בן שמחון 04-6927767 Mayab@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט בחברה הערבית גב' מראם נאסר כרים 04-6927965 maramnk@Zefat.ac.il בית וואהל
עובדת סוציאלית קלינית, תמיכה רגשית, היחידה לקידום הסטודנט ד"ר אתי בהם 04-6927747 etib@zefat.ac.il בית וואהל
מנהל תוכנית קהילות צעירות בשיתוף "תוצרת הארץ" מר אדיר סימן טוב 04-6927964 מנהלה
רכזת מרכז קריירה גב' ערין שנאן 04-6927830/1 areenaa@zefat.ac.il מנהלה
מנהלת המרכז האקדמי לנוער גב' צפית לוקץ' 04-6927833 Hamutall@Zefat.ac.il מנהלה
ראש בית המדרש הרב ד"ר בניהו ברונר 050-6210772 Bnayahub@Zefat.ac.il בית כי"ח
לבורנטית ומנהלנית המרכז האקדמי לנוער גב' נדין טאריף 04-6927835 Nadeent@Zefat.ac.il מנהלה
מרכז קריירה גב' ערין אבו עסלה 04-6927830 areenaa@Zefat.ac.il
מרכז קריירה גב' הדר גרוס 04-6927830 hadarg@Zefat.ac.il

מחשוב ומערכות מידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מוקד שירות מוקד שירות 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל מחשוב ומערכות מידע מר אלכס דורפמן 04-6927808 alexd@zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד שירותי מחשוב והסיסטם גב' יעל אזולאי מלכה 04-6927902 yaelm@zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד מערכות מידע גב' נרימאן סלימאן 04-6927808 narimans@Zefat.ac.il בית כי"ח
אחראית תפעול ולוגיסטיקה גב' שרון פנירי 04-6927801 sharonp@zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמשון ג'ובאני 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים אושר דהן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים סהר דהן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שרבל מטאנס 04-6927804 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים רביע פואז 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים לידן בלחסן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע אלה לגזיאל 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע אתי כהן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע יעל זכריה 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע פני קנר 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח

הנה"ח ושכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
ראש מדור שכר לימוד וכספים גב' אילנית פרץ 04-6927707 Ilanitp@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' מיטל אלקיים 04-6927721 Meitale@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר ותקציבים גב' יעל דותן 04-6927723 Yaeld@zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' מירית כהן 04-6927924 Miritc@Zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' דליה אוהב שלום 04-6927724 Daliao@Zefat.ac.il מנהלה

משאבי אנוש

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל משאבי אנוש מר אלון שוורץ 04-6927756 Alons@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מש"א ומזכירת העמותה גב' אילנה כהן 04-6927755 Ilanac@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת משאבי אנוש גב' ברכה חגי 04-6927955 Brachac@Zefat.ac.il מנהלה

שיווק

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל מחלקת שיווק מר יניב ויידגורין 04-6927700 yanivv@zefat.ac.il מנהלה
מרכזת תקשורת שיווקית ומועדון בוגרים גב' חיה כהן 04-6927817 Hayac@Zefat.ac.il מנהלה
אחראית תפעול מרכז ההכוונה וההרשמה גב' אושרה חיון 04-6927815 oshrah@zefat.ac.il מנהלה
רכז גיוס שטח מר מאור שלג 050-5996058 maors@zefat.ac.il מנהלה
ראשת צוות מרכז ההכוונה (בחופשת לידה) גב' ימית חורי 04-6927816 Yamith@Zefat.ac.il מנהלה

פיתוח משאבים וקשרי חוץ

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ גב' זהר צור 04-6927866 Tzurz@Zefat.ac.il בית כי"ח

ביטחון ותחזוקה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
תחזוקה מוקד שירות ותחזוקה 04-6927888 בית כי"ח
קב"ט המכללה מר מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער
מנהלת משרד בינוי פיתוח ותחזוקה ורכזת הנגישות במכללה גב' גילה מורדוך 04-6927786 Gilam@Zefat.ac.il בית כי"ח
אחראי תפעול ואחזקה וממונה בטיחות בעבודה מר אריק טובול 04-6927788 Arikt@Zefat.ac.il בית כי"ח