מעבר לדף הבית
Image Alt

בעלי תפקידים

Image Alt

הנהלת המכללה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
נשיא המכללה פרופ' אהרן קלרמן 04-6927762 Aharonk@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע חלאילה 04-6927730 Rabeikh@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנכ"ל המכללה שלומי בן נון 04-6927701 shlomib@zefat.ac.il מנהלה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת סגן נשיא לעניינים אקדמיים גב' אחינועם ארמן 04-6927730 Aehinoame@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ גב' תמר גולדין 04-6927866 Tamarg@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה

המנהל האקדמי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה סמדר פרג'ון 04-6927708
רמ"ד תכניות לימודים וסגל מירב ויינר טרבלסי 04-6927741 Meyravt@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד סטטוס ויועצים עופר סופר 04-6927728 Oferso@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד ארגון ותיאום משאבי הוראה מלכה אסולין 04-6927799 Malka@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית רחל אבידן 04-6927704 Rachela@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית עדי אלקובי 04-6927706 adie@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית שני זוהר 04-6927933 Shaniz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת בית הספר למשפטים רינה שריד 04-6927865 Rinas@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים ציפי כהן 04-6927780 Tzipic@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לסיעוד דקלה כמיסה 04-6927775 Diklak@Zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג לסיעוד שני בן טובים 04-6927857 Shanibt@zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג למדעי המעבדה הרפואית אודליה שפיטלר 04-6927891 Odeliat@zefat.ac.il בית כי"ח
יועצת אקדמית של החוגים מדעי המעבדה הרפואית ורפואת חירום פאדיה חאטום 04-6927891 fadiah@Zefat.ac.il בית כי"ח
יועצת אקדמית החוג לפיזיותרפיה רנא ג'ובראן 04-6927826 Ranaj@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
יועצת אקדמית ומזכירת החוג למדעי ההתנהגות הודיה אלגלי 04-6927702 Hodayae@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית כרסנטי שירה 04-6927710 shirak@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית מרים טוקר 04-6927760 Miriamt@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג למערכות מידע קהילתיות רולה זכנון 04-6927772  Rolaz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
החוג לספרות אמנות ומוסיקה רים עוסמאן 04-6927711  Reemo@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
חינוך מיוחד ופסיכולוגיה וניהול וסוציולוגיה אודליה שפיטלר 04-6927731 Odeliat@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ניהול ומדעי המדינה וניהול ומשא – רב תחומי רולה זכנון 04-6927772 Rolaz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
כלכלה וניהול וקרימינולוגיה ואכיפת חוק - רב תחומי גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
אחראי סיורים חיים האופט 04-6927747 Haimh@zefat.ac.il בית כי"ח
מינהל אקדמי מר יוני לובלינר 04-6927822 Yonil@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"

מכינות קדם אקדמיות

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת המכינות הקדם אקדמית מירי פורת 04-6927790 Mirip@Zefat.ac.il מכינות
יועצת המכינה עמירה זעירא אבורמד 04-6927791 Amiraa@Zefat.ac.il מכינות
רכזת הרשמה ומלגות תדהר חבר אמרוסי 04-6927792 Tidharha@Zefat.ac.il מכינות
מזכירת המכינות ואחראית על מכינות 30+ אהובה סבג 04-6927794 Ahuvasa@Zefat.ac.il מכינות

ספריה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
דלפק השאלה ספריה 04-6927745 Library.mail@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת הספריה אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית החוגים לחינוך מיוחד ועבודה סוציאלית אושרה חיון 04-6927716 Oshrah@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית החוגים לפיזיותרפיה, רפואת חירום, מעבדנות, סיעוד תואר ראשון ושני, קיטלוג ספרים אלקטרוניים, אחראית יעץ ויעץ מרחוק ליטל נמיר 04-6927748 Litaln@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית החוג למשפטים, אחראית ויעץ מרחוק, קיטלוג עברית ואנגלית לריסה רחמן 04-6927749 Larisar@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית רכש עברית ואנגלית, אחראית השאלה בין ספרייתית, תיאום הדרכות מימי ביטון 04-6927744 Habas@Zefat.ac.il | Mimi@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית החוגים למדעי ההתנהגות והרב תחומי, מעקב סילבוסים, אחראית כתבי עת נוהא סואעד 04-6927743 Nohas@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית החוגים למערכות מידע, לאומנויות ולמיסטיקה מתאמת אל"ף, אחראית קטלוג, מאגרי מידע ואתר הספריה שרית ערב 04-6927944 Sarita@zefat.ac.il בית וואהל

מחשוב ומערכות מידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מוקד שירות מוקד שירות 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל יחידת מחשוב ותקשורת נסי אוטמזגין 04-6927800 Nesi@Zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד שירות מחשוב מירי מלכה 04-6927809 Mirim@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל רשת מיכאל לוי 04-6927808 Michael@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמשון ג'ובאני 04-6927808 Shimshon@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים יצחק איבגי 04-6927808 Shimons@Zefat.ac.il בית כי"ח
תיכנות ופיתוח אוסנת דפרוש 04-6927808 Osnatd@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע נרימאן סלימאן 04-6927808 narimans@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע יעל זכריה 046927808 yaelz@zefat.ac.il בית כי"ח

דיקאנט

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת דיקאן הסטודנטים דורית פורטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת תכנית "תקווה ישראלית", סגנית דיקאן שירה ינאי 04-6927832 Shiray@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת דיקאן ורכזת היחידה לרווחת הסטודנט מרי בן לולו 04-6927732 Maryb@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת היחידה למעורבות חברתית לילך הדסי 04-6927834 Lilachh@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת היחידה למעורבות חברתית לאורה קוקיאר 04-6927767 laurac@Zefat.ac.il בית וואהל
מזכירת מרכז תמיכה, רכזת חנכויות ואח בוגר ורכזת טיפול זכויות נשים בהריון מזל חדד 04-6927768 Mazalh@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט מאיה בן שמחון 04-6927767 Mayab@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט לחברה הערבית מראם נאסר כרים 04-6927965 maramnk@Zefat.ac.il בית וואהל
עובדת סוציאלית קלינית, תמיכה רגשית, היחידה לקידום הסטודנט ד"ר אתי בהם 04-6927747 etib@zefat.ac.il בית וואהל
מנהל תכנית קהילות צעירות בשיתוף "תוצרת הארץ" רון אל תשובה 04-6927964 Ronelt@Zefat.ac.il מנהלה
מלווה קהילת סטודנטים צעירה אביטל בראלי קריגר 04-6927964 avitalk@zefat.ac.il מנהלה
מלווה קהילת סטודנטים ותיקה נועה ברוך דמתי 04-6927964 Noabarukh5@gmailcoml מנהלה
מרכז גרעין "אופקים למחר" ובית מדרש עידו עגיל 04-6927964 idoa@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת מרכז קריירה ערין שנאן 04-6927830/1 areenaa@zefat.ac.il מנהלה
מנהלת המרכז האקדמי לנוער חמוטל לשם 04-6927833 Hamutall@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת תכניות המרכז האקדמי לנוער שמעונה מעודה 04-6927766 Shimonam@Zefat.ac.il מנהלה
ראש בית המדרש הרב בניהו ברונר 050-6210772 Bnayahub@Zefat.ac.il בית כי"ח

הנה"ח ושכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
ראש מדור שכר לימוד וכספים גב' אילנית פרץ 04-6927707 Ilanitp@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' שילת מלכה 04-6927720 Shilatm@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' מיטל אלקיים 04-6927720 Meitale@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר ותקציבים גב' יעל דותן 04-6927723 Yaeld@zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' מירית כהן 04-6927924 Miritc@Zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' דליה אוהב שלום 04-6927724 Daliao@Zefat.ac.il מנהלה

משאבי אנוש

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל מש"א ומנהל האיכות מר משה אסף 04-6927756 Moshea@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מש"א ומזכירת העמותה גב' אילנה כהן 04-6927755 Ilanac@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת משאבי אנוש גב' ברכה חגי 04-6927955 Brachac@Zefat.ac.il מנהלה

שיווק וחופש המידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת שיווק וממונה על יישום חוק חופש המידע גב' יאנה מלניקוב 04-6927817 Yanam@Zefat.ac.il מנהלה
מרכזת תקשורת שיווקית ומועדון בוגרים גב' חיה כהן 04-6927817 Hayac@Zefat.ac.il מנהלה
דובר המכללה ואחראי התוכן הדיגיטלי מר איתן קושניר 04-6927820 Eitanku@Zefat.ac.il
ראש צוות מרכז הכוונה גב' ימית חורי 04-6927816 Yamith@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת הרשמה גב' ענבל מלכה 04-6927815 Inbalho@zefat.ac.il מנהלה
בואו לבקר
רח' ירושלים צפת

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.


טלפון ליצרת קשר :
1800-344-544 ---


++