מעבר לדף הבית
Image Alt

בעלי תפקידים

הנהלת המכללה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
נשיא המכללה פרופ' חיים ברייטברט 04-6927730 Haim.Breitbart@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע חלאילה 04-6927730 Rabeikh@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מנכ"ל מכללה שמואל הר נוי 04-6927701 Shmuelha@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
המזכירה האקדמית גב' קטי גרשט 04-6927762 Ketyg@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
ראש לשכת נשיא גב' אחינועם ארמן 04-6927730 Aehinoame@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירת המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ גב' תמר גולדין 04-6927866 Tamarg@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה

המנהל האקדמי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
רמ"ד תכניות לימודים וסגל מירב ויינר טרבלסי 04-6927741 Meyravt@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
רמ"ד סטטוס ויועצים עופר סופר 04-6927728 Oferso@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
רמ"ד בחינות ואחראית היסעים רבקה ינקו 04-6927753 Rivkay@Zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד ארגון ותיאום משאבי הוראה מלכה אסולין 04-6927799 Malka@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירות אקדמית רחל אבידן 04-6927704 Rachela@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירות אקדמית חנה שמול 04-6927706 Hanas@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירות אקדמית שני זוהר 04-6927933 Shaniz@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירה מדור בחינות אפרת כהן 04-6927752 Efratc@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכיר מדור בחינות אריה שטרוק 04-6927789 Aries@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירה מדור בחינות ספיר חסון 04-6927852 Sapirh@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים רינה שריד 04-6927786 Rinas@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים ציפי כהן 04-6927780 Tzipic@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לסיעוד דקלה כמיסה 04-6927775 Diklak@Zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג לסיעוד שני בן טובים 04-6927857 Shanibt@zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג למדעי המעבדה הרפואית אודליה שפיטלר 04-6927891 Odeliat@zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לרפואת חירום אודליה שפיטלר 04-6927891 Odeliat@zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לפיזיותרפיה רנא ג'וברן 04-6927826 Ranaj@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
יועצת אקדמית ומזכירת החוג למדעי ההתנהגות הודיה אלגלי 04-6927702 Hodayae@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
יועצת אקדמית ומזכירת החוג למיסטיקה ורוחניות הודיה אלגלי 04-6927702 Hodayae@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית ענבל שקיר 04-6927710 Inbalse@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית מרים טוקר 04-6927760 Miriamt@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
מזכירת החוג למערכות מידע קהילתיות רולה זכנון 04-6927772  Rolaz@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
החוג לספרות אמנות ומוסיקה רים עוסמאן 04-6927711  Reemo@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
חינוך מיוחד ופסיכולוגיה וניהול וסוציולוגיה – רב תחומי אילנית ברנזון 04-6927731 Ilanitb@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
ניהול ומדעי המדינה וניהול ומשא – רב תחומי רולה זכנון 04-6927772 Rolaz@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
כלכלה וניהול וקרימינולוגיה ואכיפת חוק - רב תחומי גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il "בית רוטשילד "הדסה
אחראי סיורים חיים האופט 04-6927747 Haimh@zefat.ac.il בית כי"ח

מכינות קדם אקדמיות

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת המכינות הקדם אקדמית מירי פורת 04-6927790 Mirip@Zefat.ac.il מכינות
יועצת המכינה עמירה זעירא אבורמד 04-6927791 Amiraa@Zefat.ac.il מכינות
רכזת הרשמה ומלגות תדהר חבר אמרוסי 04-6927792 Tidharha@Zefat.ac.il מכינות
מזכירת המכינות ואחראית על מכינות 30+ אהובה סבג 04-6927794 Ahuvasa@Zefat.ac.il מכינות

ספריה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
ספריה ספריה 04-6927745 Library.mail@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת הספריה אורית רוג 04-6927746 Oritr@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית רכש עברית אחראית השאלה בין ספרייתית, תיאום הדרכות מימי ביטון 04-6927744 Mimi@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית-אחראית דלפק השאלות ומעקב סילבוסים אושרה חיון 04-6927716 Oshrah@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית חוגי מקצועות הבריאות יעץ מרחוק ליטל נמיר 04-6927748 Litaln@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית החוג למערכות מידע, מתאמת אל"ף, אחראית קטלוג ואתר הספריה שרית ערב 04-6927944 Sarita@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית החוג לאומנויות והחוג למיסטיקה אחראית רכש וקטלוג אנגלית דינה פופר 04-6927742 Dinap@zefat.ac.il בית וואהל
ספרן/ מידען החוג למשפטים איאד פראג' 04-6927747 Eyadf@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית החוגים לחינוך מיוחד, ועבודה סוציאלית אחראית יעץ ויעץ מרחוק לריסה רחמן 04-6927749 larisar@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/מידענית החוגים מדעי ההתנהגות ורב תחומי אחראית מאגרי מידע וכתבי עת עביר תיתי 04-6927743 Abirt@zefat.ac.il בית וואהל

מחשוב ומערכות מידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מוקד שירות מוקד שירות 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל יחידת מחשוב ותקשורת נסי אוטמזגין 04-6927800 Nesi@Zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד שירות מחשוב מירי מלכה 04-6927809 Mirim@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל רשת מיכאל לוי 04-6927802 Michael@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמשון ג'ובאני 04-6927803 Shimshon@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמעון סעדון 04-6927807 Shimons@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע חיה כרמית חדיף 04-6927801 Carmith@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע אלה לגזיאל 04-6927805 Ela@Zefat.ac.il בית כי"ח
תיכנות ופיתוח אוסנת דפרוש Osnatd@Zefat.ac.il בית כי"ח

דיקאנט

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת דיקאן הסטודנטים דורית פורטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת מרכז תמיכה והיחידה לקידום הסטודנט ד"ר אביבה לאבן 04-6927767 Avival@Zefat.ac.il בית וואהל
מזכירת דיקאן ורכזת היחידה לרווחת הסטודנט מרי בן לולו 04-6927732 Maryb@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת היחידה למעורבות חברתית לילך הדסי 04-6927834 Lilachh@Zefat.ac.il מנהלה
ראש בית המדרש הרב בניהו ברונר 050-6210772 Bnayahub@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהלת המרכז האקדמי לנוער חמוטל לשם 04-6927833 Hamutall@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת תכנית "תקווה ישראלית" שירה ינאי 04-6927832 Shiray@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת תכנית קהילות צעירות בשיתוף "תוצרת הארץ" רון אל תשובה 04-6927964 Ronelt@Zefat.ac.il מנהלה
מרכז גרעין "אופקים למחר" יוחאי עזרא 04-6927964 Yohaie@Zefat.ac.il מנהלה
מרכזת טיפול בזכויות סטודנטים ותכניות קרן רש"י קולט ביטון 04-6927868 ColetB@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מרכז תמיכה ורכזת חנכויות מזל חדד 04-6927768 Mazalh@Zefat.ac.il בית וואהל
אחראית מנהלתית- מרכז אקדמי לנוער נטלי סבן עמר 04-6927855 Natalis@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת תכניות המרכז האקדמי לנוער שמעונה מעודה 04-6927766 Shimonam@Zefat.ac.il מנהלה
מתאמת הטיפול בסטודנט, מרכז תמיכה מאיה בן שמחון 04-6927767 Mayab@Zefat.ac.il בית וואהל

הנה"ח ושכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
ראש מדור שכר לימוד וכספים גב' אילנית פרץ 04-6927707 Ilanitp@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' עזרא ליאת 04-6927720 liate@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר ותקציבים גב' יעל דותן 04-6927723 Yaeld@zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' מירית כהן 04-6927924 Miritc@Zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' דליה אוהב שלום 04-6927724 Daliao@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' את'אר מרעי 04-6927720 Atharm@Zefat.ac.il מנהלה

משאבי אנוש

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל מש"א ומנהל האיכות מר משה אסף 04-6927756 Moshea@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מש"א ומזכירת העמותה גב' אילנה כהן 04-6927755 Ilanac@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת משאבי אנוש גב' ברכה חגי 04-6927955 Brachac@Zefat.ac.il מנהלה

שיווק וקריירה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת שיווק ומנהלת מרכז קריירה גב' יאנה מלניקוב 04-6927817 Yanam@Zefat.ac.il מנהלה
מרכזת תקשורת שיווקית ומועדון בוגרים גב' חיה כהן 04-6927817 Hayac@Zefat.ac.il מנהלה
אחראי יח"צ ודוברות מר יוני לובלינר 04-6927818 Yonil@Zefat.ac.il מנהלה
ראש צוות מרכז הכוונה גב' ימית חורי 04-6927816 Yamith@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת הרשמה גב' ענבל מלכה 04-6927815 Inbalho@zefat.ac.il מנהלה
רכזת קריירה גב' רחלי רוטנברג 04-6927831 Rachelis@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת קריירה חברה ערבית ורכזת "הדבר הבא" גב' ערין אבו עסלה 04-6927830 Areenaa@Zefat.ac.il מנהלה

בינוי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
תחזוקה מוקד שירות ותחזוקה 04-6927888 בית כי"ח
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחלקת בינוי גילה מורדוך 04-6927786 Gilam@Zefat.ac.il בית כי"ח
אחראי תפעול ותחזוקה אריק טובול 04-6927788 Arikt@Zefat.ac.il בית כי"ח
קב"ט המכללה מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער
בואו לבקר
רח' ירושלים צפת
טלפון: 1800-344-544

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.

טלפון ליצרת קשר:
1800-344-544