מעבר לדף הבית
Image Alt

בעלי תפקידים

Image Alt

הנהלת המכללה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
נשיא המכללה פרופ' אהרן קלרמן 04-6927762 Aharonk@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע ח'לאילה 04-6927730 Rabeikh@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנכ"ל המכללה מר שלומי בן נון 04-6927701 Shlomib@Zefat.ac.il מנהלה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מנהלת דיקאן הסטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
ראשת רשות המחקר ד"ר הדר נוימן 052-6880299 Hadar.ne@Zefat.ac.il בית וואהל

לשכת מנכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנכ"ל המכללה מר שלומי בן נון 04-6927701 Shlomib@Zefat.ac.il מנהלה
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סגנית דיקאנית המכללה ורכזת הפעולות לקידום הסטודנט גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהל יחידת מחשוב ותקשורת נסי אוטמזגין 04-6927800 Nesi@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהלת דיקאן הסטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת שיווק וממונה על יישום חוק חופש המידע גב' יאנה מלניקוב 04-6927817 Yanam@Zefat.ac.il מנהלה
דובר המכללה ואחראי התוכן הדיגיטלי מר איתן קושניר 04-6927820 Eitanku@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת משאבי אנוש גב' הלה דנינו 04-6927756 Hilada@Zefat.ac.il מנהלה
קב"ט המכללה מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער

לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סגן נשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע ח'לאילה 04-6927730 Rabeikh@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכיר אקדמי ד"ר פליקס קפלן 04-6927898 054-6310754 Felixk@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
ראשת היחידה לקידום ההוראה ד"ר סיגל כהנוביץ 04-6927747 052-3255633 Sigalak@Zefat.ac.il בית וואהל
מעצב הוראה דיגיטלית ד"ר יובב עשת Yovave@Zefat.ac.il
ראשת לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים גב' אחינועם ארמן 04-6927730 Aehinoame@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה

המנהל האקדמי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
רמ"ד תוכניות לימודים וסגל גב' מירב ויינר טרבלסי 04-6927741 Meyravt@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד סטטוס ויועצים מר עופר סופר 04-6927728 Oferso@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד ארגון ותיאום משאבי הוראה גב' מלכה אסולין 04-6927799 Malka@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד בחינות ואחראית היסעים גב' רבקה ינקו 04-6927753 Rivkay@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירות אקדמית גב' רחל אבידן 04-6927704 Rachela@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' עדי אלקובי 04-6927706 Adie@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' שני זוהר 04-6927933 Shaniz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת מדור בחינות גב' אפרת כהן 04-6927752 Efratc@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים גב' רינה שריד 04-6927865 Rinas@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים גב' ציפי כהן 04-6927780 Tzipic@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לסיעוד גב' דקלה כמיסה 04-6927775 Diklak@Zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג לסיעוד גב' שני בן טובים 04-6927857 Shanibt@zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג למדעי ההתנהגות גב' פאדיה חאטום 04-6927702 Fadiah@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לפיזיותרפיה גב' רנא ג'ובראן 04-6927826 Ranaj@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
יועצת אקדמית ומזכירת החוג למדעי ההתנהגות גב' הודיה אלגלי 04-6927702 Hodayae@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית, הסבה לעובדה סוציאלית והחוג למיסטיקה ורוחניות גב' אודליה שפיטלר 04-6927710 Odeliat@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית גב' שירה כרסנטי 04-6927710 Shirak@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג למערכות מידע ניהוליות ויועצת אקדמית במסלול לניהול משאבי אנוש ומדעי המדינה גב' רולה זכנון 04-6927772  Rolaz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לספרות, אומנות ומוסיקה גב' רים עוסמאן 04-6927711  Reemo@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים, המסלול לכלכלה ומשאבי אנוש ולקרימינולוגיה ואכיפת חוק גב' גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
אחראי סיורים מר חיים האופט 04-6927747 Haimh@zefat.ac.il בית כי"ח
מינהל אקדמי מר יוני לובלינר 04-6927822 Yonil@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת מדור בחינות גב' דורין מוראל 04-6927851 Dorinm@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג למעבדה רפואית ולרפואת חירום גב' נטלי רומנובסקי 04-6927891/2 Natalier@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המסלול לחינוך מיוחד ופסיכולוגיה וסוציולוגיה ומשאבי אנוש גב' קרינה ליאונה 04-6927731 Karinal@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"

מכינות קדם אקדמיות

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל מערך המכינות הקדם אקדמיות מר עידן שבתאי 04-6927790 Idans@Zefat.ac.il מכינות
יועצת המכינה עמירה זעירא אבורמד 04-6927791 Amiraa@Zefat.ac.il מכינות
רכזת הרשמה ומלגות גב' תדהר חבר אמרוסי 04-6927792 Tidharha@Zefat.ac.il מכינות
מזכירת המכינות ואחראית על מכינות 30+ גב' אהובה סבג 04-6927794 Ahuvasa@Zefat.ac.il מכינות

ספריה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
דלפק השאלה ספריה 04-6927745 Library.mail@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית גב' לריסה רחמן 04-6927749 Larisar@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית גב' נוהא סואעד 04-6927743 Nohas@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית / מידענית ואחראית השאלה בין-ספרייתית (הב"ס) גב' שרית ערב 04-6927944 Sarita@zefat.ac.il בית וואהל
עובדת דלפק ההשאלה גב' רינה פרידמן 04-6927745 Rinaf@Zefat.ac.il בית וואהל

דיקאנט

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סגנית דיקאנית המכללה ורכזת הפעולות לקידום הסטודנט גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת דיקאן הסטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת תכנית "תקווה ישראלית", סגנית דיקאן שירה ינאי 04-6927832 Shiray@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת דיקאן ורכזת היחידה לרווחת הסטודנט גב' מרי בן לולו 04-6927732 Maryb@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת היחידה למעורבות חברתית לילך הדסי 04-6927834 Lilachh@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת היחידה לקידום הסטודנט ומרכז התמיכה לאורה קוקיאר 04-6927767 laurac@Zefat.ac.il בית וואהל
מזכירת מרכז התמיכה, רכזת חונכויות ואח בוגר ומרכזת טיפול זכויות נשים בהריון מזל חדד 04-6927768 Mazalh@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט מאיה בן שמחון 04-6927767 Mayab@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט בחברה הערבית מראם נאסר כרים 04-6927965 maramnk@Zefat.ac.il בית וואהל
עובדת סוציאלית קלינית, תמיכה רגשית, היחידה לקידום הסטודנט ד"ר אתי בהם 04-6927747 etib@zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת תכנית קהילות צעירות בשיתוף "תוצרת הארץ" אביטל בראלי קריגר 04-6927964 avitalk@zefat.ac.il מנהלה
מלווה קהילת סטודנטים ותיקה אביטל סויסה 04-6927964 Tzfat@tozeret.com מנהלה
רכזת גרעין "אופקים למחר" ובית מדרש גב' נעמי דנינו 050-3454434⁩ מנהלה
רכזת מרכז קריירה ערין שנאן 04-6927830/1 areenaa@zefat.ac.il מנהלה
מנהלת המרכז האקדמי לנוער צפית לוקץ' 04-6927833 Hamutall@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת תכניות המרכז האקדמי לנוער נעם זומרפלד 04-6927766 Shimonam@Zefat.ac.il מנהלה
לבורנטית ומנהלנית המרכז האקדמי לנוער נדין טאריף 04-6927835 Nadeent@Zefat.ac.il מנהלה
ראש בית המדרש הרב ד"ר בניהו ברונר 050-6210772 Bnayahub@Zefat.ac.il בית כי"ח
אגודת הסטודנטים המכללה האקדמית צפת 04-6927754 Aguda@Zefat.ac.il מנהלה

מחשוב ומערכות מידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מוקד שירות מוקד שירות 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל יחידת מחשוב ותקשורת נסי אוטמזגין 04-6927800 Nesi@Zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד שירות מחשוב מירי מלכה 04-6927809 Mirim@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמשון ג'ובאני 04-6927808 Shimshon@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהל שירות מחשוב יצחק איבגי 04-6927808 izak@zefat.ac.il בית כי"ח
תיכנות ופיתוח גב' אוסנת דפרוש 04-6927808 Osnatd@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע גב' נרימאן סלימאן 04-6927808 narimans@Zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע יעל זכריה 046927808 yaelz@zefat.ac.il בית כי"ח
מחשוב ומערכות מידע גב' פני קנר 04-6927808 Support@Zefat.ac.il
טכנאי מחשבים מר לידן בלחסן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il
טכנאי מחשבים מר אושר דהן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il

הנה"ח ושכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל כספים וחשב רו"ח יהודה עוז 04-6927723 Oz@Zefat.ac.il מנהלה
ראש מדור שכר לימוד וכספים גב' אילנית פרץ 04-6927707 Ilanitp@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' מיטל אלקיים 04-6927720721 Meitale@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר ותקציבים גב' יעל דותן 04-6927723 Yaeld@zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' מירית כהן 04-6927924 Miritc@Zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' דליה אוהב שלום 04-6927724 Daliao@Zefat.ac.il מנהלה

משאבי אנוש

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת משאבי אנוש גב' הלה דנינו 04-6927756 Hilada@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מש"א ומזכירת העמותה גב' אילנה כהן 04-6927755 Ilanac@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת משאבי אנוש גב' ברכה חגי 04-6927955 Brachac@Zefat.ac.il מנהלה

שיווק וחופש המידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת שיווק וממונה על יישום חוק חופש המידע גב' יאנה מלניקוב 04-6927817 Yanam@Zefat.ac.il מנהלה
מרכזת תקשורת שיווקית ומועדון בוגרים גב' חיה כהן 04-6927817 Hayac@Zefat.ac.il מנהלה
דובר המכללה ואחראי התוכן הדיגיטלי מר איתן קושניר 04-6927820 Eitanku@Zefat.ac.il מנהלה
ראש צוות מרכז הכוונה גב' ימית חורי 04-6927816 Yamith@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת הרשמה גב' ענבל מלכה 04-6927815 Inbalho@zefat.ac.il מנהלה
ראשת צוות ערב מרכז ההכוונה גב' רחלי איתן Rahelye@Zefat.ac.il מנהלה

פיתוח משאבים וקשרי חוץ

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ ד"ר אמנון לשם 04-6927931 Amnonl@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ גב' זהר צור 04-6927866 Tzurz@Zefat.ac.il בית כי"ח

ביטחון ותחזוקה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
תחזוקה מוקד שירות ותחזוקה 04-6927888 בית כי"ח
קב"ט המכללה מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער
מנהלת משרד בינוי פיתוח ותחזוקה ורכזת הנגישות במכללה גב' גילה מורדוך 04-6927786 Gilam@Zefat.ac.il בית כי"ח
קב"ט המכללה מר מרדכי חלפה 04-6927995 Mordehayh@Zefat.ac.il בית וואהל
אחראי תפעול ואחזקה וממונה בטיחות בעבודה מר אריק טובול 04-6927788 Arikt@Zefat.ac.il בית כי"ח
בואו לבקר
רח' ירושלים צפת

דרכי הגעה למכללה:
הגעה לתחנה המרכזית בצפת באמצעות כל קו אוטובוס ומשם הליכה רגלית כ5 דקות.


טלפון ליצרת קשר :
1800-344-544 ---


++