רשימת בעלי תפקידים | המכללה האקדמית צפת
שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

חובה

הודעתך נשלחה

תשובה תישלח אליך בימים הקרובים
Image Alt

בעלי תפקידים

Image Alt

הנהלת המכללה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
נשיא המכללה פרופ' יחזקאל טלר 04-6927762 president@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סגן הנשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע חלאילה 04-6927930 rabeikh@zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מנכ"ל המכללה מר יהודה עוז 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר הגב' יעל דותן 04-6927723 yaeld@Zefat.ac.il
מנהל פיתוח משאבים וקשרי חוץ אמיר ירחי 04-6927931 amiry@Zefat.ac.il בית כי"ח
ראשת רשות המחקר ד"ר הדר נוימן 052-6880299 Hadar.ne@Zefat.ac.il בית וואהל
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה

לשכת מנכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנכ"ל המכללה מר יהודה עוז 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
סמנכ"ל כספים מר רוני דעקה 04-6927703 cfo@zefat.ac.il מנהלה
מנהל משאבי אנוש מר מתן אמיר 04-6927756 matana@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
חשבת שכר הגב' יעל דותן 04-6927723 yaeld@Zefat.ac.il
דוברת ומנהלת תוכן דיגיטלי הגב' הילה מלמד 04-6927820 hilam@zefat.ac.il בית וואהל
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהל המכינות הקדם אקדמיות מר עידן שבתאי 04-6927790 Idans@Zefat.ac.il מכינות
מנהל מחלקת שיווק מר יניב ויידגורין 04-6927700 yanivv@zefat.ac.il מנהלה
מנהל פיתוח משאבים וקשרי חוץ אמיר ירחי 04-6927931 amiry@Zefat.ac.il בית כי"ח
עוזרת בכירה לנשיא גב' מיטב פוזנר 04-6927762 meitavp@zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
סגנית דיקאנית המכללה, רכזת הפעולות לקידום הסטודנט ומנהלת תכנית "תקווה ישראלית" גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
קב"ט המכללה מר מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער

לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סגן הנשיא לעניינים אקדמיים פרופ' רביע חלאילה 04-6927930 rabeikh@zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכיר אקדמי ד"ר פליקס קפלן 04-6927898 054-6310754 Felixk@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
ראשת היחידה לקידום ההוראה ד"ר לילך רביב 04-6927747 052-6091399 lilachrt2@Zefat.ac.il
מעצב הוראה דיגיטלית ד"ר יובב עשת Yovave@Zefat.ac.il
ראשת לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים גב' אחינועם ארמן 04-6927730 Aehinoame@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה

המינהל האקדמי

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל למינהל אקדמי מר שי סרוגו 04-6927704 Shais@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
ראש לשכת מנכ"ל ומתאמת בין הסגל האקדמי למינהלה גב' סמדר פרג'ון 04-6927708 Smadarf@Zefat.ac.il מנהלה
רמ"ד תוכניות לימודים וסגל גב' מירב ויינר טרבלסי 04-6927741 Meyravt@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד סטטוס ויועצים מר עופר סופר 04-6927728 Oferso@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד ארגון ותיאום משאבי הוראה גב' מלכה אסולין 04-6927799 Malka@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
רמ"ד בחינות ואחראית היסעים גב' רבקה ינקו 04-6927753 Rivkay@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת מדור בחינות גב' אפרת כהן 04-6927752 Efratc@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת מדור בחינות גב' דורין מוראל 04-6927851 Dorinm@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירות אקדמית גב' רחל אבידן 04-6927704 Rachela@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' שני זוהר 04-6927933 Shaniz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירות אקדמית גב' רוויה קמרי 04-6927706 revayak@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת בית הספר למשפטים גב' רינה שריד 04-6927865 Rinas@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת בית הספר למשפטים גב' ציפי כהן 04-6927780 Tzipic@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לסיעוד גב' דקלה כמיסה 04-6927775 Diklak@Zefat.ac.il בית אבישי
מזכירת החוג לסיעוד גב' שני בן טובים 04-6927857 Shanibt@zefat.ac.il בית אבישי
יועצת החוג למדעי ההתנהגות גב' חן שמלץ 04-6927702 hens@zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת החוג למעבדה רפואית ותוכנית הלימודים לתואר שני בניהול מערכות בריאות גב' לריסה רחמן 04-6927891 Larisar@zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"
מזכירת החוג לפיזיותרפיה גב' נוי קריאף 04-6927826 noyk@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת בית הספר לעבודה סוציאלית ותוכנית הלימודים להסבה לעובדה סוציאלית גב' אודליה שפיטלר 04-6927710 Odeliat@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לעבודה סוציאלית גב' שירה כרסנטי 04-6927710 Shirak@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג למערכות מידע ניהוליות ויועצת אקדמית במסלול לניהול משאבי אנוש ומדעי המדינה גב' רולה זכנון 04-6927772  Rolaz@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג לספרות, אומנות ומוסיקה גב' רים עוסמאן 04-6927711  Reemo@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
מזכירת החוג ללימודים רב תחומיים, המסלול לכלכלה ומשאבי אנוש ולקרימינולוגיה ואכיפת חוק גב' גלית בן דרור 04-6927773 Galitbd@Zefat.ac.il בית רוטשילד הדסה
אחראי סיורים מר חיים האופט 04-6927747 Haimh@zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת החוג לרפואת חירום ואופטומטריה גב' יעל פלמן 04-6927892 yaelf@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המסלול לחינוך מיוחד ופסיכולוגיה וסוציולוגיה ומשאבי אנוש ותוכנית הלימודים לתואר שני בעבודה סוציאלית בתחום ילדים ובני נוער בסיכון ומשפחותיהם גב' קרינה ליאונה 04-6927731 Karinal@Zefat.ac.il בית רוטשילד "הדסה"

מכינות קדם אקדמיות

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל המכינות הקדם אקדמיות מר עידן שבתאי 04-6927790 Idans@Zefat.ac.il מכינות
יועצת המכינה גב' עמירה זעירא אבורמד 04-6927791 Amiraa@Zefat.ac.il מכינות
רכזת הרשמה ומלגות גב' תדהר חבר אמרוסי 04-6927792 Tidharha@Zefat.ac.il מכינות
מזכירת המכינות ואחראית על מכינות 30+ גב' נעמי אשכנזי 04-6927794 Neomi@Zefat.ac.il מכינות

ספריה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת הספריה גב' אלונה קביסה 04-6927746 Alonak@Zefat.ac.il בית וואהל
דלפק השאלה ספריה 04-6927745 Library.mail@Zefat.ac.il בית וואהל
עובדת דלפק השאלה גב' כרמלה סופר 04-6927745 Carmelas@zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/ מידענית גב' תהילה פרוחי 04-6927748 Tehilaf@Zefat.ac.il בית וואהל
ספרנית/ מידענית גב' שרית ערב 04-6927944 Sarita@zefat.ac.il בית וואהל
עובדת סיפריה גב' הילדה פרנסיס 04-6927749 Hildaf@zefat.ac.il בית וואהל

דיקאנט

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהלת דיקאן הסטודנטים ונציבת קבילות סטודנטים גב' דורית פרטובי 04-6927733 Doritp@Zefat.ac.il מנהלה
עובדת סוציאלית קלינית, תמיכה רגשית, היחידה לקידום הסטודנט ד"ר אתי בהם 04-6927747 etib@zefat.ac.il בית וואהל
סגנית דיקאנית המכללה, רכזת הפעולות לקידום הסטודנט ומנהלת תכנית "תקווה ישראלית" גב' מירי פורת 04-6927932 Mirip@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת דיקאן ורכזת היחידה לרווחת הסטודנט גב' מרי בן לולו 04-6927732 Maryb@Zefat.ac.il מנהלה
רכזת היחידה למעורבות חברתית ורכזת מלגתקרן קציר (רש"י) גב' לילך הדסי 04-6927834 Lilachh@Zefat.ac.il מנהלה
מנהלת היחידה לקידום הסטודנט ומרכז התמיכה גב' לאורה קוקיאר 04-6927767 laurac@Zefat.ac.il בית וואהל
מזכירת מרכז התמיכה, רכזת חונכויות ואח בוגר ומרכזת טיפול זכויות נשים בהריון גב' מזל חדד 04-6927768 Mazalh@Zefat.ac.il בית וואהל
רכזת נגישות ומתאמת היחידה לקידום הסטודנט גב' מאיה בן שמחון 04-6927767 Mayab@Zefat.ac.il בית וואהל
מנהל תוכנית קהילות צעירות בשיתוף "תוצרת הארץ" מר אדיר סימן טוב 04-6927964 מנהלה
רכזת מרכז קריירה גב' ערין שנאן 04-6927830/1 areenaa@zefat.ac.il מנהלה
מנהלת המרכז האקדמי לנוער גב' צפית לוקץ' 04-6927833 Hamutall@Zefat.ac.il מנהלה
ראש בית המדרש הרב ד"ר בניהו ברונר 050-6210772 Bnayahub@Zefat.ac.il בית כי"ח
לבורנטית ומנהלנית המרכז האקדמי לנוער גב' נדין טאריף 04-6927835 Nadeent@Zefat.ac.il מנהלה
מרכז קריירה גב' ערין אבו עסלה 04-6927830 areenaa@Zefat.ac.il
מרכז קריירה גב' הדר גרוס 04-6927830 hadarg@Zefat.ac.il

מחשוב ומערכות מידע

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מוקד שירות מוקד שירות 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מנמ"ר מחלקת מחשוב דניאל טבלינסקי 04-6927800 cio@zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד שירותי מחשוב והסיסטם גב' יעל אזולאי מלכה 04-6927902 yaelm@zefat.ac.il בית כי"ח
רמ"ד מערכות מידע גב' נרימאן סלימאן 04-6927805 narimans@Zefat.ac.il בית כי"ח
אחראית תפעול ולוגיסטיקה גב' יעל זכריה 04-6927802 yaelz@zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שמשון ג'ובאני 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים שרבל מטאנס 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים רביע פואז 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
טכנאי מחשבים לידן בלחסן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע אלה לגזיאל 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע אתי כהן 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח
מיישמת מערכות מידע חיה כרמית חדיף 04-6927808 Support@Zefat.ac.il בית כי"ח

הנה"ח ושכ"ל

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
חשבת שכר הגב' יעל דותן 04-6927723 yaeld@Zefat.ac.il
ראש מדור שכר לימוד וכספים גב' אילנית פרץ 04-6927707 Ilanitp@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' מיטל אלקיים 04-6927721 finance@Zefat.ac.il מנהלה
פקידת גביה ושכ"ל גב' לימור ממן 04-6927720 finance@Zefat.ac.il
הנהלת חשבונות גב' מירית כהן 04-6927924 Miritc@Zefat.ac.il מנהלה
הנהלת חשבונות גב' דליה אוהב שלום 04-6927724 Daliao@Zefat.ac.il מנהלה

משאבי אנוש

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל משאבי אנוש מר מתן אמיר 04-6927756 matana@Zefat.ac.il מנהלה
מזכירת מש"א ומזכירת העמותה גב' אילנה כהן 04-6927755 Ilanac@Zefat.ac.il מנהלה

שיווק

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל מחלקת שיווק מר יניב ויידגורין 04-6927700 yanivv@zefat.ac.il מנהלה
מרכזת תקשורת שיווקית ומועדון בוגרים גב' חיה כהן 04-6927817 Hayac@Zefat.ac.il מנהלה
אחראית תפעול מרכז ההכוונה וההרשמה גב' אושרה חיון 04-6927815 oshrah@zefat.ac.il מנהלה
רכזת הרשמה גב' ימית חורי 04-6927816 Yamith@Zefat.ac.il מנהלה

פיתוח משאבים וקשרי חוץ

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
מנהל פיתוח משאבים וקשרי חוץ אמיר ירחי 04-6927931 amiry@Zefat.ac.il בית כי"ח
מזכירת המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ גב' עינב בלעוס 04-6927866 einavb@zefat.ac.il בית כי"ח

ביטחון ותחזוקה

תפקיד שם טלפון נייד דוא"ל מיקום
סמנכ"ל בינוי ותחזוקה מר חיים דהן 04-6927787 Haimd@Zefat.ac.il בית כי"ח
תחזוקה מוקד שירות ותחזוקה 04-6927888 בית כי"ח
קב"ט המכללה מר מרדכי חלפה 04-6927995 054-8378555 Mordehayh@Zefat.ac.il בית השער
מנהלת משרד בינוי פיתוח ותחזוקה ורכזת הנגישות במכללה גב' גילה מורדוך 04-6927786 Gilam@Zefat.ac.il בית כי"ח
אחראי תפעול ואחזקה וממונה בטיחות בעבודה מר אריק טובול 04-6927788 Arikt@Zefat.ac.il בית כי"ח