רשימת חברי המועצה האקדמית

המועצה האקדמית של המכללה האקדמית צפת היא הגוף האקדמי העליון במכללה.
בין השאר, כוללים תפקידיה - תכנון החזון האקדמי של המכללה, ייזום ואישור חוגי לימוד עצמאיים, והעמדת סטנדרטים אקדמיים.
המועצה בוחרת מתוכה את הוועדה המתמדת אשר עוסקת בסינון ובדיקות מקדמיות של תכניות ובכל עניין אקדמי שוטף ואת ועדת המנויים העוסקת במינויים (מוצעים) של חברי סגל.

 

רשימת חברי המועצה האקדמית

(נובמבר 2017)

 

 

שם

מוסד

תחום

1

פרופ' חיים ברייטברט

המכללה האקדמית צפת

ביוכימיה

2

פרופ' ארטור אידלמן

אוניברסיטת בן גוריון וביה"ח שערי צדק

רפואה

3

פרופ' משה אידל

האוניברסיטה העברית, המכללה האקדמית צפת

מחשבת ישראל

4

פרופ' גרשון אלפרוביץ

המכללה האקדמית צפת

כלכלה

5

פרופ' יזהר בן שלמה

המכללה האקדמית צפת, הפקולטה לרפואה אוניברסיטת בר אילן

רפואה

6

פרופ' יורם בר-גל

אוניברסיטת חיפה

גיאוגרפיה

7

פרופ' מיכאל וינגרטן

הפקולטה לרפואה אוניברסיטת בר אילן

רפואה

8

ד"ר מוחמד וותד (נציג מרצים)

המכללה האקדמית צפת

משפטים

9

פרופ' יהושע יורטנר

אוניברסיטת ת"א

כימיה

10

פרופ' אהוד מניפז

אוניברסיטת בן-גוריון

 

הנדסת תעשיה וניהול,

מנהל עסקים

11

פרופ' יהושע צאל

אוניברסיטת תל אביב, המכללה האקדמית צפת

פסיכולוגיה

12

ד"ר אסיקה מרקס (נציגת מרצים)

המכללה האקדמית צפת

מוזיקה, אתנוגרפיה

13

פרופ' דוד נבו

אוניברסיטת תל אביב

חינוך

14

פרופ' ישעיהו ניצן

המכללה האקדמית צפת

מדעי החיים

 

15

ד"ר שכיב סלאח

המכללה האקדמית צפת, אוניברסיטת בר-אילן

בית ברל

מזרח תיכון

16

פרופ' אוריאל שפיגל

המכללה האקדמית צפת, אוניברסיטת בר אילן

כלכלה

17

פרופ' גדעון לייבזון

המכללה האקדמית צפת

משפטים

18

פרופ' מוסטפא עבאסי

המכללה האקדמית צפת

מדעי המדינה

19

פרופ' רותי דיקשטיין

אוניברסיטת חיפה, המכללה האקדמית צפת

פיזיותרפיה

20

פרופ' דב תאני

אוניברסיטת תל אביב

מינהל עסקים

21

פרופ' שונית רייטר

אוניברסיטת חיפה, המכללה האקדמית צפת

חינוך מיוחד

22

ד"ר יואב כהן

מנהל המרכז הארצי לבחינות והערכה

 

פסיכולוגיה

23

פרופ' צבי מליק

המכללה האקדמית צפת, אוניברסיטת בר אילן

מדעי החיים

24

פרופ' אברהם מייבסקי

אוניברסיטת בר אילן

מדעי החיים

25

פרופ' מחמוד חליחל

אוניברסיטת בן גוריון

מדעי הבריאות

26

פרופ' אשר שיינברג

אוניברסיטת בר אילן

מדעי החיים

27

פרופ' ישראל המאירי

אוניברסיטת חיפה

מדעי הרוח

28

פרופ' יחיעם ויץ

אוניברסיטת חיפה

תולדות ישראל

29

ד"ר ניר אטמור- נציג הסגל הזוטר

המכללה האקדמית צפת

מדעי המדינה

30

פרופ' תמר סוברן

אוניברסיטת תל אביב

בלשנות עברית

 

רשימת משתתפי מועצה מתוקף תפקידם כראשי תוכניות עצמאיות-

חברים אלו מרכיבים את המועצה האקדמית הפנימית

שם

התכנית

פרופ' יעל גירון

עבודה סוציאלית

ד"ר ערן טל-אור

רפואת חירום

ד"ר אסיקה מרקס

ספרות, אמנות ומוזיקה

פרופ' תמר גידרון

משפטים

ד"ר דלית לוי

מערכות מידע קהילתיות

פרופ' ישעיהו ניצן

מדעי המעבדה הרפואית

ד"ר סמדר פלג

פיזיותרפיה

ד"ר יפה מושקוביץ

מדעי ההתנהגות

ד"ר רביע חלאילה

סיעוד

ד"ר מריאנה רוח מדבר

מיסטיקה ורוחניות

פרופ' אוריאל שפיגל

ב.א כללי

 

נוספים- משקיפים:

·         יו"ר הועד המנהל

·         חברי ההנהלה

·         נציג סטודנטים: יו"ר אגודת הסטודנטים

 

 

עבור לתוכן העמוד