• תמונה

כמה דברים על אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים – לשרת, לייצג, להוביל

אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית צפת היא הגוף המייצג את הסטודנטים, אגודת הסטודנטים מלווה את כל הסטודנטים החברים בה, לאורך כל התואר, על מנת לתת מענה על מכלול הצרכים השונים והמגוונים של הסטודנטים במכללה. האגודה מורכבת מסטודנטים, אשר כל סטודנט פועל בתפקידו שלו כחלק מן הגוף האורגני של האגודה, לפי הגדרות התפקיד המיוחדות לו, אם זה חברי מועצה או רכזי כיתות ותפקידים נוספים.

האגודה פועלת במגוון ערוצים, אם זה במתן מידע, או מתן שירות אדיב ואוזן קשבת. האגודה עשתה, עושה ותעשה הכל על מנת לעמוד על זכויותיכם ולייצגכם, הסטודנטים במכללה האקדמית צפת, מול גופים שונים אם זה בתוך המכללה או מחוצה לה (וועדות משמעת, התאחדות הסטודנטים ועוד).     האגודה פועלת לאורך כל השנה, בשביל לייצר מגוון שירותים חשובים כמו: מאגר מלגות, חוברות מרצים מסובסדות, כריכות לעבודות בעלות מסובסדת, פינת קפה, חלוקת מתנות וצ'ופרים. האגודה גם פועלת בשביל לייצר הנחות מיוחדות, בבתי עסק שונים אם זה בצפת והסביבה או בפריסה ארצית, רק בשבילכם, הסטודנטים במכללת צפת.

במהלך השנה האגודה מקיימת פעילויות רבות: ימי הפנינג, הופעות, מסיבות, יום הסטודנט, סדנאות, ימים פתוחים, מופעי סטנד – אפ, דוכני מכירות ועוד. בנוסף במהלך השנה מתקיימים ימי התנדבות ועזרה לעמותות וגופים הזקוקים לה, בעיר צפת והסביבה.

לאגודה יכול להצטרף כל סטודנט במכללה, אם זה במסלולים העצמאיים, מכינות, הנדסאים וסטודנטים מבית היוצר, כך שכולכם תוכלו ליהנות מהפעילויות, ההטבות והשירותים שהאגודה מעניקה, ההצטרפות מתבצעת ע"י רישום במשרדי האגודה.

האגודה מחזיקה במאגר דירות, העובר סינון קפדני, על מנת שאלו יתאימו לצרכים המיוחדים שלכם הסטודנטים בעיר צפת, עוד ישנו מאגר של שותף מחפש שותף, לוח דרושים וכל מידע נוסף שתצטרכו במהלך לימודיכם במכללה האקדמית צפת.

דלתות האגודה פתוחות לכולכם, אתם מוזמנים לבוא להתרשם ולשמוע קצת יותר על האגודה והפעילות שלה.

שעות פעילות: א' – ה' 09:00-16:00

טלפון: 04-6927754

פקס: 04-6927765

דוא"ל: aguda@zefat.ac.il

אתר האגודה

חפשו אותנו בפייסבוק

 

עבור לתוכן העמוד